18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
klick3010 2021-11-05, 22:46
Afganistan 2.0
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-11-05, 23:02 9
Jedni i drudzy kradną, i wprowadzają durne bolszewickie unijne pomysły. Różnica między PIS a PO jest tylko taka że za PO człowiek się czuł jakby nie rządził głupi socjalista, tylko wrogi Polakom szkopski socjalista. Który zalałby najchętniej kraj uchodźcami, pederastami i rzeką tym podobnego gówna.
Zgłoś
Avatar
Aramanga 2021-11-05, 23:10 1
Mocz napisał/a:

Ja bym chętnie widziałem Pana Kaczyńskiego na banknocie 500zł.
Dobry pomysł
Brawo PIS, oby PIS rządził 100 lat



No to tyle co ciągniesz od nich nie robię rozjebali do reszty wszystko.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2021-11-05, 23:17 7
janlew napisał/a:

Jedni i drudzy kradną, i wprowadzają durne bolszewickie unijne pomysły. Różnica między PIS a PO jest tylko taka że za PO człowiek się czuł jakby nie rządził głupi socjalista, tylko wrogi Polakom szkopski socjalista. Który zalałby najchętniej kraj uchodźcami, pederastami i rzeką tym podobnego gówna.



A teraz rządzi nami Jarek czyli stary pedal hipokryta który nie umie się ubrać, sam nie potrafi zrobić nawet zakupów i nigdy nie wyjechał dalej niż Żoliborz w Warszawie. Faktycznie jest lepiej...
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2021-11-05, 23:26 26
Farołrz napisał/a:

Szykuj piżamkę i szczoteczkę do zębów, no chyba, że wcześniej odwiedzi cię seryjny samobójca



Co wy julki pierdolicie, rzucacie hasła w oderwaniu od rzeczywistości:
- kiedy grasował seryjny samobójca i komu podpadły jego ofiary?
- kto kazał prokuratorom aresztować twórcę antykomor.pl?
- co służby platformy zrobiły w redakcji wprost byle odzyskać nagrania?
- kto chciał podpisać ACTA?
Jeszcze zacznijcie machać "flagą" UE, skandować "konstytucja" i zmniejszać swój "ślad węglowy"...

...a na banknot powinien trafić Vincent "piniędzy nima" Rostovsky:

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-11-05, 23:31 3
mam_racje napisał/a:

Co wy julki pierdolicie, rzucacie hasła w oderwaniu od rzeczywistości:
- kiedy grasował seryjny samobójca i komu podpadły jego ofiary?
- kto kazał prokuratorom aresztować twórcę antykomor.pl?
- co służby platformy zrobiły w redakcji wprost byle odzyskać nagrania?
- kto chciał podpisać ACTA?
Zaczniecie machać "flagą" UE i skandować "konstytucja" i zmniejszać swój "ślad węglowy", może wam te kurwy coś sypną gazo-szekli:



Kurwa, deklu, jak nie rozumiesz żartu, to ci zaraz zapierdole kopa w dupę przez kabelek
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2021-11-05, 23:38 2
@up: Julki fantazje o kablu w dupie... a co mówi twój lekarz? Jesteś niebinarny queer? Jadłeś dziś bakłażana?
Zgłoś
Avatar
Aleo 2021-11-06, 0:14
Zapamiętajcie jedno - SEJM JEST ODZWIERCIEDLENIEM NARODU.
Zgłoś
Avatar
feel_x 2021-11-06, 0:15 19
Cos jest w tym tekscie...Pis niekoniecznie ma poparcie w tym, ze przekupil ludzi 500 plus lub ze ludzie zadowoleni sa z dobrej zmiany. Pis ma poparcie bo atakujac elity spowodowalo ze polski cham czuje sie dumny ze swojego chamstwa, polski nieuk ze swojego nieuctwa, a polski nieudacznik czuje, ze winni jego porażek sa ci co odniesli sukces.

Przez 6 lat dymaja w dupe caly kraj. Juz nawet sie nie pierdola z tymi swoimi przekrętami. Za przepierdolony hajs tez nikt nie beknie. Nawet nie ma iluzji ze jest jakikolwiek trójpodział wladzy w kraju. Kasta ktora tak konstruuje przepisy by im sie nie moza bylo dobrac do dup. Nie mamy zadnych przyjaciół. Unia ma nas dosc. Ameryka ma nas w dupie. Putin chyba ze szczęścia sra pod siebie. I mimo tego nadal maja poparcie rzedu 37 proc
Zgłoś
Avatar
diacon 2021-11-06, 0:16 2
Ale wiecie że to będzie bardzo drogi numizmat?! Nie macie pojęcia ile ludzi z branży czeka ! Śmiejecie się, ale to z was się śmieją hyhy
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-11-06, 0:27
mam_racje napisał/a:

a co mówi twój lekarz?



mówi: powstrzymaj się od ostentacyjnego uważania czegokolwiek, bo na tym się można przejechać.

O ty kurwa chamie nieskrobany, edytowałeś komentarz i zarzucasz mi lewicowe poglądy. Nie ładnie. Nie dość, że nie masz poczucia humoru, to jeszcze jesteś niemądry (ale to jedno i to samo, bo osoby z deficytem intelektu i autystyczne nie rozumieją żartów). A pis to nie prawica, tylko socjaliści.

diacon napisał/a:

Ale wiecie że to będzie bardzo drogi numizmat?! Nie macie pojęcia ile ludzi z branży czeka ! Śmiejecie się, ale to z was się śmieją hyhy



Dźwignia x100 i czekam z odpaleniem shorta
Zgłoś
Avatar
k................8 2021-11-06, 0:31 3
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Mindfuck jest taki, że ten tfusk ich wszystkich bije o 2-3 głowy.
A jeszcze większy, że to te same kurwy.
I wybór mamy, jaką kurwę wybrać.
Mamy przejebane.



Wybierz kurwy z PiSu. Przynajmniej coś wybudują. Jak wybierzesz kurwy z PO- tuskowej partii, to ci wszystko sprzedadzą i zostanie ci żyć jako sługa u niemca i wtedy spełnią się marzenia Hitlera.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-11-06, 0:36
kris1978 napisał/a:

Wybierz kurwy z PiSu. Przynajmniej coś wybudują. Jak wybierzesz kurwy z PO- tuskowej partii, to ci wszystko sprzedadzą i zostanie ci żyć jako sługa u niemca i wtedy spełnią się marzenia Hitlera.



Hitler pod koniec "kariery" doszedł do wniosku, że Polacy są znacznie bardziej wartościowym narodem niż niemcy.
Zgłoś
Avatar
a1lp2ha3 2021-11-06, 0:48
Smarować dupy może was ktoś wyrucha sadole zozole
Zgłoś
Avatar
MrMorus 2021-11-06, 0:50 3
Narzekacie na PiS? To przypomnijcie sobie rządy PO. Rozumiem, że można nie lubić partii rządzącej z różnych względów, ale głosowanie na PO, która ma obecnie według sondaży około 25% poparcia to konkretne sranie do własnego gniazda. Ilość afer, przekrętów, kłamstw, złych decyzji za platformy znacznie przebija rządy PiSu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie