18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Ratilt 2013-02-09, 15:28 1
Brzydkionjest napisał/a:

Skąd wziąłeś te "informacje", że to jest mod do gry DUKE NUKEM ? To jest dodatek do gry Doom z czego szukałem ja, więc sam już się pogubiłem



Myślę że nieporozumienie mogło wynikać z tego jak wygląda amunicja porozrzucana po mapie. Np. ta



Wygląda identycznie jak ta z DN



Chociaż strzelba jakiej używa w 7 minucie wygląda jak dubeltówka z dooma, więc sam już nie wiem jaka to gra
Zgłoś
Avatar
efiksowy 2013-02-09, 15:37
to ewidentnie DN3D, widac to. nie: doom, heretic, hexen ani dar forces. polecam te gry jesli ktos nie gral
Zgłoś
Avatar
Danteee 2013-02-09, 17:15
Mi tez wyglada to na DN3D, min. po wygladzie amunicji, po wygladzie butow w 1:35, i takze to gdy rzuca swoja dlonia wyglada dokladnie tak samo jak rzucanie pipebombami w DN3D. Ogolnie calosc wyglada jak mix DN, Doom'a i Carmagedoona
Zgłoś
Avatar
maralgoth 2013-02-09, 18:51
Przede wszystkim w DOOM nie było możliwości "spojrzenia" w górę albo w dół. To jest silnik build, na którym zrobione były takie perełki jak Duke Nukem 3D czy Blood.
Zgłoś
Avatar
Andryij 2013-02-11, 23:48
Ten koleś co gada to Luminous, swojego czasu komentował sporo podcastów z Dota.
Zgłoś
Avatar
fryc88 2013-02-12, 13:12
Brzydkionjest napisał/a:

Skąd wziąłeś te "informacje", że to jest mod do gry DUKE NUKEM ? To jest dodatek do gry Doom z czego szukałem ja, więc sam już się pogubiłem



Z wiedzy o tych grach, bo na takich się wychowałem. Na pierwszy rzut oka widać, że to mod DN3D.
Choćby kopanie, które występowało w silniku DN3D, a nie w doomie, BA, kopanie obiema nogami jednocześnie, które występowało tylko w DN3D o ile mnie pamięć nie myli.

Mod broni czy amunicji to nie problem, ale silnik jest ewidentnie DN3D.
Zgłoś