18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
najebane krosopizdy
flaszka • 2019-10-28, 14:46
najebani , bez badań technicznych, bez prawa jazdy w odpowiednim ubiorze gdzieś na wschodzie Polski

po prostu kroso-motopizdy



ponoć nie było co zbierać
Zgłoś
Avatar
djpyza 2019-10-28, 21:02
Opis genialny filmu nieudacznika co nie zna mapy polski.... wschód polski na bank do szkoły zapierdalaj ....
Zgłoś
Avatar
hugo283 2019-10-28, 21:20 1
silwerbalk napisał/a:

Przeciesz jak kumpel siadał na rumaka to prawie się nie zjebali razem z crossem jako kierowca combiaka (chyba fiat mondeo) jeszcze bym cofną by dobić te ofiary



Kup słownik a później się powieś.
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-10-28, 21:37
Cytat:

Obraz nagrano w miniony piątek w centrum Lipnicy Małej. Oglądając go można być pewnym, że dwaj mężczyźni jadący na motorze niemal na pewno ponieśli śmierć na miejscu. Na szczęście okazuje się, że z wypadku wyszli niemal bez szwanku.



Jednak kierowca samochodu miał pecha, bo nie wyeliminował dwóch zer ze społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
lopez2134 2019-10-28, 21:58 1
Niestety wyszli bez szwanku.
Zgłoś
Avatar
Jackub10000 2019-10-29, 8:11
My też tak jeździli na komaracha, simpsonach, wsk, etc bez kasków, ochraniaczy i całego tego g...,, wild and free ". najlepsi przetrwali, selekcja naturalna. Tera to kaski, ochraniacze, i tylko mała buba i płacz na internetach jaki to kozak jezdem. Ech ten" świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia "
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-10-29, 8:14 1
To na pewno nie jest wschód Polski. Wygląda na południe - góry.
Na wschodzie są chaty kryte strzechą i mchem.
Zgłoś
Avatar
flaszka 2019-10-29, 9:16
djpyza napisał/a:

Opis genialny filmu nieudacznika co nie zna mapy polski.... wschód polski na bank do szkoły zapierdalaj ....


Nie znałem wszystkich szczegółów jak publikowałem tutaj ten materiał. Nazwę miejscowości poznałem dopiero z artykułu który zamieścił @Baro zatem bądź tak łaskawy i wypierdalaj z tymi swoimi opiniami
Zgłoś