18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
piotrekg03 2013-04-24, 19:53
ta od 3:51 naprawde ładna
Zgłoś
Avatar
Songo Master 2013-04-24, 20:02
Ta pierwsza rozcięła sobie pizdę ja pierdolę.
Zgłoś
Avatar
łonder 2013-04-24, 20:24
"Alkohol został stworzony po to by mężczyźni byli silni,a kobiety uległe "
Zgłoś
Avatar
Heretyk 2013-04-24, 21:55
3:19 modli się do Allaha...
Zgłoś
Avatar
SaintRose 2013-04-25, 9:56
Baba pijana dupa sprzedana

Murzyński chuj w dupe facetom tym dziewczyn, że zamiast pomóc i zanieść do łóżka to filmują...
Chociaż w sumie nie, dzięki nim mamy co oglądać
Zgłoś
Avatar
iHadToGo 2013-04-25, 14:51
Dafid napisał/a:

Śmiejcie się niedojebane nastolatki...
Nie popieram czegoś takiego ale każdy się kiedyś najebał w lepszym lub gorszym stylu ale najgorsze co może się przytrafić to skurwysyn co zamiast Ci pomóc wyśmieje Ciebie i wrzuci to do neta.
Co było na imprezie, zostawało na imprezie.
Teraz tego nie rozumiecie, teraz czyjś upadek czyni Was lepszymi a gdzie lepiej się nie dowartościować niż w necie.
Teraz żeby zaistnieć wystarczy być bezgranicznie głupim... sorry ale ja jak i wielu innych nie kupujemy tego.



Myślę, że każdy ogarnięty człowiek ciebie rozumie, ale nie pomyślałeś o motywach zachowania.
Tzn. może koleś wrzucił filmik swojej byłej która okazała się szmatą?
Zgłoś
Avatar
D................d 2013-04-25, 20:13 1
iHadToGo napisał/a:



Myślę, że każdy ogarnięty człowiek ciebie rozumie, ale nie pomyślałeś o motywach zachowania.
Tzn. może koleś wrzucił filmik swojej byłej która okazała się szmatą?



To jest internet i nawet nie chcę wspominać o motywach a już na pewno nie chcę osądzać czy słuszne wrzucił czy nie. Dzieci co piją, żeby zaszpanować, pochwalić się ile to oni nie mogą czy opisane wyżej księżniczki, które wytapetowane idą na imprezę a później rzygają po krzakach powinno się piętnować i wypalać kutasy im na czole (z biegiem czasu i to pewnie by stało się "modne" i byle frajer zaczął by chodzić z kutasem na czole), mi chodzi ogólnie - jesteś na imprezie z ludźmi a później Twój "kolega" wrzuca filmik jak to się ktoś nie najebał. Skurwysyństwo w czystym wydaniu!
Zgłoś
Avatar
iHadToGo 2013-04-26, 13:02
Dafid napisał/a:



To jest internet i nawet nie chcę wspominać o motywach a już na pewno nie chcę osądzać czy słuszne wrzucił czy nie. Dzieci co piją, żeby zaszpanować, pochwalić się ile to oni nie mogą czy opisane wyżej księżniczki, które wytapetowane idą na imprezę a później rzygają po krzakach powinno się piętnować i wypalać kutasy im na czole (z biegiem czasu i to pewnie by stało się "modne" i byle frajer zaczął by chodzić z kutasem na czole), mi chodzi ogólnie - jesteś na imprezie z ludźmi a później Twój "kolega" wrzuca filmik jak to się ktoś nie najebał. Skurwysyństwo w czystym wydaniu!



Oczywiście rozumiem cię, i całkowicie się z tobą zgadzam, co wcześniej już wspomniałem. Piwo za umiejętność wypowiadania się.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-04-26, 22:17
Jebane ćpuny
Zgłoś
Avatar
Księżniczka 2013-04-27, 21:15
goście są jeszcze gorsi
Zgłoś