18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Najebany moher
fryca88 • 2012-10-24, 7:31
Moherowy beret jest,w tle jak się przysłuchać biją dzwony,o czym to może świadczyć?Idzie do,czy z kościoła?

Zgłoś
Avatar
G................x 2012-10-24, 17:55
fryca88 napisał/a:

@Garbatyx,nerowing

Zdecydowana większość nie ma problemu ze zrozumieniem,dlatego może zastanówcie się nad sobą,albo następnym razem poproście kogoś o przeczytanie na głos,może po którymś razie załapiecie.Poza tym chciałbym zauważyć,iż ostatnio modą stało się dopierdalanie do przecinków,kropek i innych chujstw interpunkcyjnych.Nie potraficie panować nad swoimi emocjami i czepiacie się byle gówna,byle się dopierdolić,byle napisać,byle ktoś zwrócił uwagę,a może ktoś inny też mnie nie lubi,bo mu dojebałem i wystawi wam piwko,rozumiem taką metodę,ale ona stawia was w złym świetle.Po takich tekstach wyobrażam sobie jak śmiejecie się spod rzadkiego wąsa,rosnącego pod nosem upstrzonym pryszczami,na którym opiera się oprawka z dość grubych szkieł okularów.Widzę ten uśmiech satysfakcji i oczami wyobraźni widzę jak wpadacie do pokoju matki obok "mamo,mamo,ale mu dogadałem".Nie spinajcie dupy,bo to nie forum dla purystów językowych,łapcie co się da,festina lente,przylepcie uśmiech do mordy,bo macie tu ku temu dobrą okazję...



Te... ziomal. Nie napisałem, że nie rozumiem co gościu napisał tylko, że pisanie wyrazu zaraz po przecinku bez użycia spacji wygląda tragicznie. A czytać ze zrozumieniem to się kurwa naucz sam, pajacu.
Zgłoś
Avatar
Bejker 2012-10-24, 18:52
nie każda babka jest moherem
Zgłoś
Avatar
idziero 2012-10-24, 19:06
Ona nie jest na bani, ona ma ciezki rower
Zgłoś
Avatar
.:pietruszka:. 2012-10-24, 19:08
co ja pacze?!

a tak serio jeśli większość babć taka by była to nasz 'wielki ojciec' nie dostawał by tyle kasy

ps. można wiedzieć w jakim to mieście? chętnie bym się napił z babcią moherową
Zgłoś
Avatar
versós 2012-10-24, 20:03
ktoś tu dostał emeryture
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-10-25, 8:34
fryca88 napisał/a:

@Garbatyx,nerowing

Zdecydowana większość nie ma problemu ze zrozumieniem,dlatego może zastanówcie się nad sobą,albo następnym razem poproście kogoś o przeczytanie na głos,może po którymś razie załapiecie.Poza tym chciałbym zauważyć,iż ostatnio modą stało się dopierdalanie do przecinków,kropek i innych chujstw interpunkcyjnych.Nie potraficie panować nad swoimi emocjami i czepiacie się byle gówna,byle się dopierdolić,byle napisać,byle ktoś zwrócił uwagę,a może ktoś inny też mnie nie lubi,bo mu dojebałem i wystawi wam piwko,rozumiem taką metodę,ale ona stawia was w złym świetle.Po takich tekstach wyobrażam sobie jak śmiejecie się spod rzadkiego wąsa,rosnącego pod nosem upstrzonym pryszczami,na którym opiera się oprawka z dość grubych szkieł okularów.Widzę ten uśmiech satysfakcji i oczami wyobraźni widzę jak wpadacie do pokoju matki obok "mamo,mamo,ale mu dogadałem".Nie spinajcie dupy,bo to nie forum dla purystów językowych,łapcie co się da,festina lente,przylepcie uśmiech do mordy,bo macie tu ku temu dobrą okazję...



Kolego, znasz może to?:
"A niechaj narodowie wżdy postronni znają,
iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają."

Jak nie znam włoskiego języka to się w nim nie wypowiadam. Proponuję Tobie, abyś postapił tak samo z naszą rodzimą mową.
Cóż z tego, że rozumiemy (bośmy inteligentni) skoro po polsku pisać nie potrafisz, walisz interpunkcję jak popadnie i jeszcze się sadzisz, że się czepiamy. W szkole oprócz słoneczka uczą jeszcze kilku innych rzeczy...
Zgłoś