18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
JURIJ_77 2013-06-12, 21:32
Tradyt napisał/a:

.Jebany pod naczepę właził i walił browce twierdząc że tam go allach nie widzi



ogólnie nie mogą pić za dnia - bo Allach widzi. W nocy jak najbardziej. Widoczne jest to dobitnie podczas ich największego święta jakim jest Ramadan. Przez miesiąc każdy muslim powyżej 10-go roku życia od wschodu do zachodu słońca nie może jeść, pić, palić tytoniu, bzykać się i używać temu podobnych przyjemności z życia. Jako ciekawostkę dodam, że muslimom nie może wtedy też kłamać Taki post nazywa się "saum" - w tym roku Ramadan wypada od 9 lipca do 7 sierpnia.
Zgłoś
Avatar
Cygan93 2013-06-12, 21:49 1
1. Przez połowę filmu myślałem, że przypierdoli mu ta babka z dzieckiem.
2. Co to za moda, żeby kończyć film w najlepszym momencie!?!?
Zgłoś
Avatar
ans83[Ż] 2013-06-12, 23:37
akurat ten turas dostal w pape u siebie w kraju, gdzie taki zachowanie jest niedopuszczalne (np. moza zostac kulturalnie wyproszonym z autobusu za sama rozmowe przez telefon). zasadniczo nie mam zamiaru bronic brudu (bo arabusow nie trawie), jednak turkow trzeba raczej traktowac jak hiszpanow, wlochow czy grekow (leniuchy, ale nie maja ojebu na punkcie allaha i nie sa arabami). chleja normalnie, w brew pozorom, jak niektorzy juz wypisywali, nie pod naczepami, w herbatach czy chuj wie jak, ale zwyczajnie, jak my. to co dzieje sie teraz w turcji to wlasnie protest przeciw powolnej islamizacji kraju. nie mylcie turkow z KURDAMI, to oni robia rozpierdol u niemcow, a nie turasy za ktorych sie podszywaja
Zgłoś
Avatar
immikofreako 2013-06-13, 1:19
durnie, ten koles akurat bral udzial w demonstracjach w Turcji a demonstracje te sa wymierzone w pro-islamistyczny rzad, wiec zamiast sie jarac jak zjeby to ruszcie dynia, przeraza mnie glupota na sadolu
Zgłoś
Avatar
davie785 2013-06-13, 1:23
daje piwo w ciemno
Zgłoś
Avatar
myklas 2013-06-13, 11:41
Dupeczka 0:23
Zgłoś
Avatar
clipper 2013-06-13, 17:18 1
"Masz pralkę? Za tydzień!"
Zgłoś