18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Najgorsze dzielnice świata
Darzla • 2013-04-05, 10:30
Na całym świecie w takich warunkach mieszkają dziesiątki milionów ludzi. Dla nich naturalne jest to że do swojego mieszkania przedzierają się przez stertę śmieci lub błąkają się wśród gruzów.
Brazylia

Reszta w komentarzach
Źródło
Zgłoś
Avatar
ddobry10 2013-04-05, 23:45
Griszon napisał/a:

Mam rozumieć, że to śmieciarki z większych miast napierdalają tyle kilometrów, żeby im pod chałupą wysypać te śmieci? Jeśli nauczono ich wyrzucać śmieci tam gdzie stoją to niech sobie żyją w tym chlewie, nie żal mi ich.



No nie no tak, bo jak ich państwo (rząd) ma wyjebane i śmieciarki z pod ich domów nie chcą wywieść ich śmieci to pewnie same odfruną kurwa.
Zgłoś
Avatar
~Griszon 2013-04-05, 23:55
ddobry10 napisał/a:



No nie no tak, bo jak ich państwo (rząd) ma wyjebane i śmieciarki z pod ich domów nie chcą wywieść ich śmieci to pewnie same odfruną kurwa.


Jeśli Tobie nie zabieraliby śmieci, to znaczy, że wyjebałbyś je pod progiem w ramach protestu? Grubo licząc, z jednego domu wyjdzie dziennie 2 kg śmieci. Czy tak trudno wynieść je chociaż 200 metrów od domu a nie wypierdalać gdzie popadnie? Już w epoce kamienia łupanego wiedzieli, że w jaskini i pod nią nie robi się burdelu, a z tego co wiem śmieciarki ich nie odwiedzały.
Zgłoś
Avatar
lemon1988 2013-04-06, 0:00 2
Griszon Ty wypierdolisz smieci 200metrow dalej a ktos kto mieszka 200 metrow dalej wypierdoli smieci pod Twoim domem i chuja bedziesz mial czysto
Zgłoś
Avatar
lemkus 2013-04-06, 13:40




Lublin Antoniny Grygowej. Getto lubelskie.
Zgłoś