18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
KosmatyHui 2023-10-02, 21:34 1
Bambrych napisał/a:

Co ma rodzaj przejścia do debila co wbiega pod samochód?



No sporo jak widzisz. Takich przejsc nie powinno byc wcale. Nigdzie, nawet w najczarniejszej dupie nigdzie stanu afryki.
Zgłoś
Avatar
Petebb 2023-10-02, 21:56
W Niemczech maja zupelnie inne podejscie do przechodzenia. KAZDY lapie kontakt wzrokowy i czeka az go wpuszcze, zwlaszcza jak jade zestawem, a Polak to by mi sie wjebal przed kola byle tylko dac znac ze on ma pierwszenstwo !!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Will70 2023-10-03, 2:58
Sraj1 napisał/a:

Chyba najdalej gdzie byłeś za granicą, to swojego powiatu, w Łomży.



Ty ćwoku, nie masz nic do napisania, to milcz w 13 językach. Poczytaj opracowania do wyroków sądu ws. pieszych zbliżających się. Większość mandatów wystawionych przez polską milicję ws. niezatrzymania się przed przejściem jest do wyjebania. Ale szkoda mi czasu na Pojedź do cywilizowanych krajów i dopiero zabieraj głos. A uświadamianie takiego ćwoka. A co do zagranicy. W tym roku byłem za granicą chyba 6 czy 7 razy, od 4 dni do 2 tygodni, czyli więcej niż ty widziałeś zagranicznych filmów.

Zgłoś
Avatar
Syrwester 2023-10-03, 6:09
Najgorszy rodzaj wrzątku,zero sygnalizacji,zero tabliczek o zagrożeniu...

Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2023-10-03, 19:21
Zawsze mnie zastanawiali debile bez instynku samozachowawczego ,gdyby stanol auto by go ominęło bez szwanku a on jeszcze pod nie wbiegł ,zapewne pan magister z wieloma fakultetami na papierku ,
Zgłoś
Avatar
mp0011 2023-10-04, 0:08
Bambrych napisał/a:

Co ma rodzaj przejścia do debila co wbiega pod samochód?



Typ nie wbiegł pod samochód. Wszedł na pas, po którym samochód jechał. Jak zobaczył że samochód nie hamuje, zaczął biec na drugi pas, ale kierowca zrobił to samo i tam się spotkali...
Zgłoś