18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
D................r 2014-01-26, 3:43
Polowałem od dziecka z ojcem, dalej będę to robił, ale strzelania do drapieżników nie lubię i nie robię tego.
Zgłoś
Avatar
dram09 2014-01-26, 3:51
Zawsze drażliwe te tematy z polowaniem, więc tylko łagodnie zaznaczę że w 1:44 biedak się zsiusiał.
Zgłoś
Avatar
Iperyt669 2014-01-26, 4:44
Amatorka i pozerstwo, prawdziwi myśliwi polują z gołymi rękami, co najwyżej z małym nożem. Śmieję się z pedałów którzy siedzą godzinami na ambonach i chleją wódę dopóki jakiś zwierz im do zanęty nie przylezie, potem i tak przeważnie praktycznie go nie zjadają i idą na pizze albo hamburgery.
Zgłoś
Avatar
Sinus 2014-01-26, 6:00 1
Jakie strzał w serce? Co Wy Panowie pierdolicie? Czy Wy wiecie co to jest strzał na komorę? (serce) Misio dostał usypiacza na miękkie chociaż strzałka nie miała szans najmniejszych przebić warstwy tłuszczu i mięśni. Nie dość że komentują jak się nie znają to jeszcze innych pouczają.
Tak jestem ekspertem.
Zgłoś
Avatar
ReniferPL 2014-01-26, 10:21 1
mmm, już trzy dni temu było słychać dzisiejsze pieczenie odbytów,
wincyj
Zgłoś
Avatar
Promek 2014-01-26, 10:52 3
A ja tam uwazam ze polowanie w innym aspekcie niz wyzywienie rodziny, a tym bardziej siedzenie godzinami na ambonach, w dolach, na drzewach, jamach czy chuj wie gdzie to zwykle gowno. Tylko pizdeczki zabijaja z ukrycia i nie rozumiem co fajnego w tym ze po x godzin czekania strzelasz do czegos co nie wie ze ma spierdalac albo sie bronic. Jestes kurwa traper idz z nozem albo dzida i tak sprobuj panie "mysliwy"
Zgłoś
Avatar
Nazgrel 2014-01-26, 11:15
smiesznie podskoczył grubson
Zgłoś
Avatar
Apox 2014-01-26, 11:33 1
@Promek
Jesteś debilem prawda?
Myślisz że myśliwi 1000 lat temu biegli z nożem na niedźwiedzia?
Jeśli mieli możliwość to strzelali z bezpiecznego miejsca tak aby PRZEŻYĆ.
DO tego nie wiesz co oni zrobią z mięsem, jeśli zrobią z niego JEBANA KIEŁBASĘ to twoja teoria IDZIE się pierdolić.
Może nie wiesz ale większość upolowanego mięsa idzie właśnie na stół(chyba że zwierzak był chory).
Jebany mieszczuch co jakiekolwiek dzikie zwierze widział tylko na animal planet,
Zgłoś
Avatar
maddog77 2014-01-26, 12:13
Zabijanie zwierząt dla sportu to pedalstwo dla panów z małymi jajeczkami rekompensującymi sobie niedostatki dużą spluwą lub łukiem...jedyne polowanie którego nie potępiam to takie które ma na celu zdobycie żywności lub zapasów w odległych rejonach.
Zgłoś
Avatar
twetyy 2014-01-26, 12:36 1
Aha, czyli powiesz, że łowienie ryb to też pedalstwo?
Zgłoś
Avatar
Uurion 2014-01-26, 13:08
Co ten miś taki wystrzelony??? :O
Zgłoś
Avatar
witmac 2014-01-26, 14:10
@twetyy przeczytaj drugą część zdania
Cytat:

jedyne polowanie którego nie potępiam to takie które ma na celu zdobycie żywności lub zapasów w odległych rejonach.


Czyli jeśli łowisz ryby nie po to żeby je zjeść, a żeby wypuścić - równie dobrze możesz chodzić po lesie, zbierać grzyby i wyrzucać albo studiować socjologię skoro masz tyle wolnego czasu.

Zajebali go pewnie dla skóry - chyba że jest tu jakiś znawca tematu i jest w stanie stwierdzić że mięcho z takiego niedźwiedzia jest smaczne?
Co innego takie dziki u nas. Jest tego pełno, po Katowickiej ligocie chodzą w nocy i śmieci wyżerają a mięcho takiego dzika jest całkiem smaczne.
Zgłoś
Avatar
Vicorinox 2014-01-26, 15:25
Sinus napisał/a:

Jakie strzał w serce? Co Wy Panowie pierdolicie? Czy Wy wiecie co to jest strzał na komorę? (serce) Misio dostał usypiacza na miękkie chociaż strzałka nie miała szans najmniejszych przebić warstwy tłuszczu i mięśni. Nie dość że komentują jak się nie znają to jeszcze innych pouczają.
Tak jestem ekspertem.



Jaka strzałka do usypiania człowieku - misio dostał z łuku bloczkowego a strzała z broadheadem ma wystarczającą penetrację aby przelecieć na wylot. Misio is dead, deal with it. Czego nie rozumiesz w słowie Archery w nazwie filmu? Nie usypia się zwierząt z łuku bloczkowego - chyba że na zawsze jak tu. Na dodatek wyraźnie widać łuk bloczkowy na filmie.
Zgłoś
Avatar
Promek 2014-01-26, 16:56
Apox napisał/a:

@Promek
Jesteś debilem prawda?
Myślisz że myśliwi 1000 lat temu biegli z nożem na niedźwiedzia?
Jeśli mieli możliwość to strzelali z bezpiecznego miejsca tak aby PRZEŻYĆ.
DO tego nie wiesz co oni zrobią z mięsem, jeśli zrobią z niego JEBANA KIEŁBASĘ to twoja teoria IDZIE się pierdolić.
Może nie wiesz ale większość upolowanego mięsa idzie właśnie na stół(chyba że zwierzak był chory).
Jebany mieszczuch co jakiekolwiek dzikie zwierze widział tylko na animal planet,



Sam jestes debilem przeczytaj post pod twoim bo powiedzial w skrocie to co ja. A lowienie ryb to co innego bo populacja jest ogromna.

p.s ale najlepiej wytepic wszystko co zyje dla "sportu" juz wiele gatunkow wlasnie dlatego poszlo sie jebac bo jakies bezmozgi musza sobie postrzelac. Chcesz postrzelac jebnij se w leb
Zgłoś
Avatar
Vicorinox 2014-01-26, 17:00
Promek napisał/a:



Sam jestes debilem przeczytaj post pod twoim bo powiedzial w skrocie to co ja. A lowienie ryb to co innego bo populacja jest ogromna.

p.s ale najlepiej wytepic wszystko co zyje dla "sportu" juz wiele gatunkow wlasnie dlatego poszlo sie jebac bo jakies bezmozgi musza sobie postrzelac. Chcesz postrzelac jebnij se w leb



To kto ma w końcu regulować liczebność populacji zwierzyny nie mającej obecnie naturalnych wrogów? Smerfy? Tylko mi nie pisz że nie trzeba jej regulować bo to bzdura. I nie pisz bzdur o wytępieniu wszystkiego bo obecnie nie ma szans do tego dojść.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie