18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
T-Will 2012-05-10, 12:45 9
antyzog napisał/a:


Boże, pojebało cię.


He doesn't exist.
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-05-10, 12:52 1
TheSavior8 napisał/a:

Każdy taki kozak przed komputerem, a jestem ciekawy jak wy byście się zachowali. Nie pochwalam zachowania matki, ale człowiek w chwili zagrożenia życia reaguje instynktownie, tam nie ma czasu na myślenie. Ale w internecie zaraz znajdzie się rzesza "NAJINTELIGENTNIEJSZYCH, NAJODWAŻNIEJSZYCH, NAJLEPSZYCH". I czekają, żeby coś napisać w komentarzu, żeby pokazać jaki to jeden z drugim mądry. Oczywiście takie osoby są dla mnie zerami. Nie pozdrawiam.



Twoja matka uciekła przed pedofilem, zostawiając ciebie na jego łasce i teraz po latach dalej próbujesz ją bronić?
Zgłoś
Avatar
Lisek244 2012-05-10, 13:38
a jakby ten koleś był pedofilem lub innym ciulem ta kobieta nie zasługuje by być matką... ciekawe czy ci co polecieli za tym pedofilem dopadli go
Zgłoś
Avatar
malvo 2012-05-10, 15:04
I tak byscie byscie tak samo jak ona uciekla ....
Zgłoś
Avatar
Manian 2012-05-10, 15:50 1
antyzog napisał/a:

Kurwa, jak ten świat do siebie nie pasuje. Ludzie spaśli chcieli by być chudzi a chudzi chcieli by być grubi, ci którzy zasługują na bogactwo najczęściej są biedni, pary które chcą mieć dziecko nie mogą go sobie zrobić, a ci którzy go nie chcą zrobią je za pierwszym ruchaniem, ci którzy chcą wychować dziecko natrafiają na takie sytuacje a ci, którzy chcą się pozbyć dziecka muszą nim jebnąć o podłogę.

Boże, pojebało cię.


prawie się wzruszyłem ale zapomniałeś o czymś
boga nie ma świat w grzechu utonął
Zgłoś
Avatar
Szouek 2012-05-10, 16:44
@antyzog: "...chudzi chcieli by być grubi..." -wnioskuje, żeś gruby waćpanie bo chudy by takich herezji nie wypowiedział
Zgłoś
Avatar
antyzog 2012-05-10, 18:15
Mam 175 cm wzrostu i warze 75 kg, mam taką materię że wpierdalam wszystko co chce i nie tyje, jeżeli już o to pytasz. Pisząc to co cytujesz miałem na myśli tych głodujących, chętnie by się z grubymi zamienili.
Zgłoś
Avatar
sosin84 2012-05-10, 20:00
Po przeczytaniu tytułu myślałem że to archiwalne - unikatowe nagranie jak niejaka Waśniewska broni się przed porwaniem dziecka a tu chuj. Zawiodłaś mnie Ty zwyrodniała matko. Nie ma Cię na filmiku bo zapewne coś Ci wypadło........
Zgłoś