18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25


Kilka dni temu, nad jeziorem koło stanicy harcerskiej w Wygnańczycach, grzybiarz znalazł zmaltretowanego psa. Zwierzę bardzo cierpiało. Wyznaczono nagrodę za wskazanie właściciela zwierzaka.

Ktoś nie tylko go bestialsko skatował, ale jakby tego było mało, wyłupił mu oczy. Weterynarz, by skrócić cierpienie czworonoga, podjął decyzję o uśpieniu go.

Policja prowadzi poszukiwania sprawcy, we Wschowie i okolicznych wsiach pojawiły się plakaty z wizerunkiem zwierzęcia. Na osobę, która wskaże właściciela psa czeka nagroda, ufundowana przez jednego z leszczyńskich przedsiębiorców.

Dla mnie to czyste skurwysyństwo... Nic mnie tak nie rusza jak krzywda bezbronnych i niewinnych zwierząt...
Zgłoś
Avatar
Vioorovsky 2012-10-15, 23:45
Niby tylko pies, ale co to za człowiek jest, który tak traktuje żywe, niewinne stworzenie? Krótko: W mordę w dyby i do lochu.
Zgłoś
Avatar
headshot666 2012-10-15, 23:53
Do czego to niektórzy ludzie potrafią się skurwić...
Zgłoś
Avatar
Brzydki09 2012-10-16, 0:44
jak bym zobaczył że ktoś robi krzywdę psu ... rozje... bym mu mordę.... takich ludzi powinna spotkać podobna kara ... ehhh
Zgłoś
Avatar
MrK 2012-10-16, 2:44
ojjj tylko nie na harda
biedne zwierzatko ale piedolenie tutaj nic juz nie zmieni jakim chujem to wogole jest na glownej...
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-10-16, 8:49
Ponacinać skurwysynowi jaja żyletką, niech cierpi jak ten pies.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2012-10-16, 10:05
Dla mnie wyrządzanie krzywdy zwierzętom jest większym skurwysyństwem od zabicia człowieka, ponieważ pies jest bezbronny.
Zgłoś
Avatar
tigerjb 2012-10-16, 11:19
ja mu zycze zeby jego dzieci nogami jadly.,..
Zgłoś
Avatar
nemiroff 2012-10-16, 11:57
Kilku Panów z danej miejscowości ogłosiło mobilizację.
Panowie nie zostawiajcie tego tematu, podejrzewam że łatwo będzie znaleźć tego skurwysyna pokazując komuś zdj. psa, może nawet dzieciakom jakimś. Ogarnijcie temat i zajebcie tego skurwysyna.
Zgłoś
Avatar
Dopek 2012-10-16, 14:53 1
MrK napisał/a:

ojjj tylko nie na harda
biedne zwierzatko ale piedolenie tutaj nic juz nie zmieni jakim chujem to wogole jest na glownej...



Na szczęście drogi, nowy kolego Ty o tym nie decydujesz. Wyrocznio co ma być na głównej, a co nie.

Właśnie mam nadzieję, że to pierdolenie jak nazwałeś tutaj wypowiedzi użytkowników coś zmieni, może nie już w tym przypadku, ale w przyszłości. Ludzie zaczną reagować na to co w około nich się dzieje, a nie będą przemykać bokami ze spuszczoną głową i myślami typu "przecież mnie to nie dotyczy". Nie chodzi mi tylko o krzywdę zwierząt, ale również o znęcanie się nad dziećmi, pedofilię, gwałty i masę innych rzeczy.

Na drugi raz jak będziesz chciał zabłysnąć to zrób to w lepszy sposób i widząc podejście osoby o kilka lat młodszej ode mnie widzę, że "przemykanie bokami ze spuszczoną głową" jeszcze długo nie przeminie w naszej polskiej mentalności.
Zgłoś
Avatar
erosse 2012-10-16, 16:12
z przyjemnością zajął bym się tym bydlęciem (nie obrażając bydła, ciężko znaleźć inne określenie) takiego ch*ja powinno się położyć na rosnący bambus.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2012-10-16, 20:41
BrainOsw napisał/a:

Dlaczego mnie to nie dziwi - kolejny temat z biednym zwierzakiem i od razu milion pięćset sto dziewięćset osób zdolnych do zapierdolenia każdego właściciela zwierzaka, który choćby temu zwierzakowi włos wyrwał. Jakiś pies się tuła po ulicy - wyjebane, sąsiad leje żonę i dziecko za ścianą - wyjebane, ale zobaczą biedne zwierze w internecie od razu muszą pokazać jacy są dzielni i gotowi wpierdolić właścicielowi.



Wole zwierzęta od ludzi. Nie jest mi szkoda biednych, wielodzietnych rodzin, biedujących w Afryce etc. Biedują, bo się mnożą jak posrane króliki. Ich wina. A zwierząt mi szkoda, bo całe ich nieszczęście powodowane jest przez najgorsze zwierzę na tej planecie - Homo Sapiens. One nie mają jak się bronić.
Zgłoś
Avatar
Riva 2012-10-16, 20:42 1
marcinawsiuk napisał/a:

Mało się udzielam na forum i w dodawaniu komentarzy. Ale w tym momencie nie mogę się powstrzymać by nie dodać kilku słów od siebie.
Jak sadol, sadolem. To katowanie zwierząt, czy to dla zabawy czy w celu pozbycia się jest skurwysyństwem. Nie chcesz zwierzaka ? Nie wiesz co z nim zrobić ? Idź do weterynarza i go uśpij. Ja wiem, że jeśli zwierze jest zdrowe to lekarz nie zrobi tego. Ale kurwa !! Posuwać się do czegoś takiego ?! Nie wiem - jakoś znęcanie się nad ludźmi nie rusza mnie aż tak jak zwierząt - a to dlatego, że człowiek jest w stanie się bronić a zwierze bezgranicznie ufa.

Krótko - dopaść skurwysyna, skatować wydłubać oczy niech cierpi a potem uśpić...



Dla takiego sku......na to nawet szkoda tego zastrzyku usypiajacego, napewno znalazł by się nie jeden taki co by go chciał samymi gołymi rękami na smierć ukatrupić
Zgłoś
Avatar
Morei_Sky 2012-10-16, 23:51
Ale skąd wiadomo że to człowiek ? Może wpadł gdzieś albo jakiś zwierz go dorwał
Zgłoś
Avatar
Hippo 2012-10-17, 0:03
Ciekawe czemu większość ludzi bardziej lituje się nad losem zwierząt niż nad cierpieniem innych ludzi, zapomniałem że to sadistic i trzeba żalić się nad losem zwierzaczków
(żeby było poprawnie politycznie, nie popieram takich praktyk na zwierzętach)
Zgłoś
Avatar
Dekorator 2012-10-20, 13:26
Cudownie i uroczo ktoś maltretuje zwierzaki..jestem pełen podziwu, musiał bym sie mocno upic by skrzywdzić tak psiaka.
Zgłoś