18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Najlepszy trailer w historii wg Gametrailers
o................n • 2013-01-22, 19:50
Co tu dużo mówić. Najlepsza produkcja wszech czasów wg całkiem renomowanego portalu Gametrailers. Osobiście się zgadzam, ale jak ktoś uważa inaczej to szanuję jego zdanie.



PS: jest angielski

jeśli to wejdzie na główną to aż pójdę do kościoła (z 16 lat temu ostatni raz byłem)
Zgłoś
Avatar
Psilocke 2013-01-22, 23:20
Ja tam lubiłem "trailer" z Super Mario Bros.
Zgłoś
Avatar
sharqylbj 2013-01-22, 23:22
IMO najlepszym jest ten z Crysisa 2
Zgłoś
Avatar
nobas 2013-01-22, 23:23
kogos suty pieka ze tylko jeden final fantasy sie tam znalazl
Zgłoś
Avatar
przemas1234 2013-01-22, 23:28
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
o................n 2013-01-22, 23:43
przemas1234 napisał/a:

to ma być najlepsze weź sie w łeb pierdolnij huju



Po twojej wypowiedzi wnioskuję, że priorytetem dla ciebie jest wartka dynamiczna akcja. Cóż, BioShock został najlepszym trailerem, ponieważ redakcja kierowała się "troszeczkę" innymi wartościami: najlepszy trailer miał za zadanie wprowadzić widza w świat/uniwersum przedstawione w produkcie, a jednocześnie nieustannie wyciągać od widza pytania i wzbudzać emocje".

Teraz może ten trailer nie ma aż takiego oddziaływania, bo większość graczy zna BioShocka (kto nie zna ten z milicji obywatelskiej!), ale kiedy pierwszy raz został pokazany w 2006 roku (nikt przedtem za dużo nie wiedział o BioShocku, wiedziano jedynie, że Irrational robi grę) to przejął targi i wszyscy zaczęli mówić tylko o nim. No bo dla laika jest to naprawdę silnie oddziałujący produkt: kim był protagonista skoro zginął, jak to miasto pod wodą, co to za kolesie w kostiumach nurka z lat 50', czy trzeba krzywdzić te małe dziewczynki? Teraz to sobie można mówić, że jest słaby, bo się zna odpowiedzi na te pytania, ale w 2006 roku to był po prostu (bio)SZOK

... i dlatego jest dla mnie numerem 1.

Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
lukas.stix 2013-01-22, 23:53
Czekam na foto z kościoła ! sam dawno nie byłem.
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2013-01-23, 0:04
@DUST DEVIL
Cytat:

ale kiedy pierwszy raz został pokazany w 2006 roku (nikt przedtem za dużo nie wiedział o BioShocku, wiedziano jedynie, że Irrational robi grę) to przejął targi i wszyscy zaczęli mówić tylko o nim.


Właśnie. Nie chcę tutaj przytaczać prawdziwych gier by wywołać kłótnie, podam na przykładach jak to działa:
2003 rok -trailer gry X pokazany na targach jest wyjebany w komsos, wszyscy wala konia na samą myśl o nim, piszą w gazetach: najlepszy trailer jaki kiedykolwiek powstał
2004 rok (kolejne targi) - ukazuje sie trailer gry Y -wszyscy zapominają o grze X i trzepią kapucyna do gry Y
2005 rok (znowu te targi...) - trailer gry Z i znowu zachwyt mediów i graczy "Najlepszy trailer to trailer gry Z !!! Nie ma lepszego!!!"
i tak co roku jest.
Ja osobiście nie sugeruje się recenzjami gazet, które mówią co jest najlepsze. Bo wiele razy się na tym spaliłem (gra miała być wyjebana w kosmos a powodowała u mnie zasypianie przy monitorze). Każdy ma inny gust.
p.s.
Trailer ładnie zrobiony to fakt, ale jak dla mnie... nie muszę kończyć.
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-01-23, 0:05 1
szkoda ze trailer od assassina jest lepszy niz sama gra ;d
Zgłoś
Avatar
Zarentha 2013-01-23, 0:15
A mnie się to podoba...

Zgłoś
Avatar
Maślanek 2013-01-23, 0:36 1
Czekam na fotkę z kościoła, z karteczką "Sadistic 27.01.2013 - DUST DEVIL"
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2013-01-23, 0:44
Ja się kurwa pytam grzecznie, gdzie trailer do Wiedźmina 2? Najlepszy trailer zrobiony w historii gier niby ma być gorszy od trailere Tomb Raidera, gdzie Lara mówi "I hate tombs" to jakaś kurwa żenada. Mieszkam w UK i pokazałem kumplom trailer do Wiedźmina, jak się innym gównem podniecali, to powiedzieli, że chyba se go kupią, bo to najlepszy trailer jaki w życiu widzieli. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
demz 2013-01-23, 2:23 2
Jak dla mnie najlepszy jest trailer Dead Island:



I to polska produkcja - wrocławskiego Techland. Swego czasu zwiastun ten narobił niezłej furory w branży gamingowej.
Zgłoś
Avatar
javal 2013-01-23, 4:06
Najlepszy czy nie, jest dobry a sama gra jest zajebista i obowiązkowa dla prawdziwych sadoli.
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2013-01-23, 16:00
A dla mnie #1 faktycznie wymiata. Jest wiele świetnych trailerów, polski wiedźmak wśród nich, ale zawiązanie akcji i zaskoczenie w bajoszoku wymiata rzeczywiście. Pomyślcie sami.
Zgłoś
Avatar
ryuuku4 2013-01-25, 1:59
Vatras napisał/a:

W niedzielę widzę Cię na mszy ...

~Proboszcz



I powiedział to mag wody
Zgłoś