18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Avatar
M................6 2017-09-29, 9:09 1
Świat oszukasz genów nie oszukasz.

Oni jednak mają coś z małp (krzyki i zachowanie)
Zgłoś
Avatar
łomatko 2017-09-29, 9:24 5
Jak lewaki i prawiczki u nas.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2017-09-29, 10:44 1
Koalicja plemion Unguha, CzakiHaki i Urunaluru wystąpiło z projektem budowy fabryki tekstyliów aby zapewnić 1000 miejsc pracy w regionie, opozycja się wzburzyła że koalicja rządząca każe im pracować. W ogromie prawicowego totalitaryzmu jaki jest tam prowadzony wielu "ludzi" jest zmuszonych uciekać do Europy, gdzie sytuacja jest dla nich o wiele przyjaźniejsza.

Takie zachowanie podjeżdża mi trochę standardami europejskimi, tyle że u nas się tak nie biją bo stracą diety, a one są o wiele wyższe od tych w krajach gdzie płaci się bananami.
Zgłoś
Avatar
lg1500 2017-09-29, 11:21
na chuj ubierać małpy w ubrania, nie lepiej im dać kamienie patyki i coś o co mogą walczyć, banany

lol upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8b/Races_and_skulls.png
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-09-29, 11:59
DużyKutas napisał/a:

Koalicja plemion Unguha, CzakiHaki i Urunaluru wystąpiło z projektem budowy fabryki tekstyliów aby zapewnić 1000 miejsc pracy w regionie, opozycja się wzburzyła że koalicja rządząca każe im pracować. W ogromie prawicowego totalitaryzmu jaki jest tam prowadzony wielu "ludzi" jest zmuszonych uciekać do Europy, gdzie sytuacja jest dla nich o wiele przyjaźniejsza.

Takie zachowanie podjeżdża mi trochę standardami europejskimi, tyle że u nas się tak nie biją bo stracą diety, a one są o wiele wyższe od tych w krajach gdzie płaci się bananami.


Najpierw ktoś tą fabrykę musi wybudować. Budowanie to praca...
więc skończy się, że wybudują ją biali a produkcja tekstyliów to znowu praca...
Zgłoś
Avatar
raqso 2017-09-29, 12:50 1
ah.. te kocie ruchy, ten luz .. tego brakuje naszym chłopakom
Zgłoś
Avatar
w................e 2017-09-29, 14:50
Czekałem aż ktoś przyniesie oponę...
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2017-09-29, 19:32
Murzyn może wyjechac z Afryki, ale Afryka z Murzyna już nie.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-09-29, 20:39
Wszedłem na YT z nadzieją że znajdę walczące małpy i wrzucę tutaj jako przedstawienie analogii ale jest źle, bardzo źle... okazuje się że wszystkie małpy w małpiarni nawet pod hasłem "apes fighting" zachowują się z większą kulturą i powagą niż przedstawione powyżej polityczne osobniki.
Zgłoś
Avatar
vindy 2017-09-30, 2:55
Miejscem naturalnym dla małp jest busz lub ewentualnie zoo, cyrk, lub tym podobna placówka.
Zgłoś