18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
Avatar
A................a 2020-03-13, 13:33
Wieszanie psów na policjancie - no ok, hujek, mógł najpierw dzieciaka jej wyrwać, ale do kurwy nędzy tej pierdolniętej babie dzieciaka należałoby odebrać. Jaka normalna matka leci z łapami do kogokolwiek, trzymając swoje dziecko na rękach?! System wartości, ludzie - mój bąbel, to robię wszystko, by najpierw bąblowi zapewnić bezpieczeństwo, a nie kurwa lecę jak pierdolnięta karynka z mordą i łapami, myśląc, że jestem taki terminator, że dopierdolę komukolwiek a bąblowi nic nie będzie...
Zgłoś
Avatar
kwas79 2020-03-13, 15:47
Świetne Shomen Ate w wykonaniu policmajstra. Brawo!
Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2020-03-13, 18:25
Dobra ale dzieciak nie odpowiada za to co robi jego matka.Jak są tu filmiki w których dzieje się krzywda dziecku,to zabić chuja!!!torturować skurwysyna!!!Krzywda się dzieje dziecku za winą policjanta,a winni są wszyscy,tylko nie mundurowy.Mógł na sto sposobów to zrobić,żeby dziecko nie ucierpiało,nie było zagrożenia jego życia i zdrowia.W chuj beka z tego filmu,bo zajebał jej podcinkę,ale ciekawe osobliwe i trochę dziwne osoby zbierają się na tym portalu.
Zgłoś
Avatar
glidechris 2020-03-13, 19:08
Kiedy się w końcu te pizdy nauczą , że z Policją się nie dyskutuje tylko wykonuje polecenia
Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2020-03-13, 19:21
Salieri16000 napisał/a:

Nie od dziś wiadomo, że policjant to kurwa...



Oooo Pato alert.

Wirus panuje a babsko z dzieciakiem na spacer. to kto jest kurwa?
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-03-13, 21:09
Salieri16000 napisał/a:

Ty jebany pajacu: dziwka to zawód, kurwa to charakter...
...a zesrałeś się do mnie, bo:
- jesteś psem
albo
- masz policyjną rodzinę
Ale obstawiam to pierwsze, bo nie zatrybiłeś i dalej nie trybisz, mojego pierwszego wpisu.
PS Jeszcze napisz, że dobrze postąpił ten pies, bo mu baba pyskowała...



Stul ryja bambusie, kurwa to kurwa rodzaj żeński. Nie ja mam w avatarze czapkę z jakis służb wiec odjeb się gamoniu jestes pewnie wojskowym bo w większości dodajesz filmiki zjebanych wojskowych operacji ja na szczęście jestem normalnym obywatelem nie pracuje w Pierdolonej leniwej budżetówce

Rogrog napisał/a:

Ty stary berecie. Zapewne jesteś jeb@@@ną konfiturą, która siedzi cały dzień w oknie i obserwuje kogo by tu podjebac na psy. Takich jak ty powinno się tępić. Jesteś odpadem społecznym...



Konfitura to jest u mnie na polce w piwnicy, tepic trzeba ludzi którzy maja kij w dupie wiec szukaj miejsca na cmentarzu ukraiński upowcu tfu
Zgłoś
Avatar
knapol1 2020-03-14, 22:19
Ja będąc na miejscu i widząc takie coś , bez myślenia wyjebał bym temu psowi z buta w ryj , skurwysyny jebane
Zgłoś