18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
Pewien Polak mieszkający w USA pokazuje i opisuje popularne piwa w USA


Jego kanał na Youtube
/user/shogun1978?feature=watch

Dość ciekawa informacja w 12:47
Zgłoś
Avatar
Dawiq 2013-01-06, 0:24
Myślałem, że to ten chuj od burgerów.
Zgłoś
Avatar
Crossblade 2013-01-06, 0:24 8
ten koleś jest naprawdę...spoko kurwa i każdemu kto na niego pisoczy niech...niech spierdala kurwa !!! Z ciekawością oglądam jego filmiki Pzdr
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2013-01-06, 0:25 1
a chuj mnie obchodzi piwo w ameryce i jakis frendzel co o tym pierdoli
Zgłoś
Avatar
Crossblade 2013-01-06, 0:27 2
pacze jak ta laska leje browka i pomimo iż sie najebałem wódą..mam wareczke w lodóweczce....HA
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-01-06, 0:34
Mikrofala na 40 cali xD
Zgłoś
Avatar
vass 2013-01-06, 0:57 2
Crossblade napisał/a:

ten koleś jest naprawdę...spoko kurwa i każdemu kto na niego pisoczy niech...niech spierdala kurwa !!! Z ciekawością oglądam jego filmiki Pzdr


Ja na początku też oglądałem z ciekawością, ale ostatnio mnie wkurwia i nie oglądam. Mitoman z wielkim mniemaniem o sobie.
Zgłoś
Avatar
rm_125 2013-01-06, 0:58
Crossblade napisał/a:

ten koleś jest naprawdę...spoko kurwa i każdemu kto na niego pisoczy niech...niech spierdala kurwa !!! Z ciekawością oglądam jego filmiki Pzdr



o tak właśnie w tym filmie pokazał jaki jest...
Napisał że jak komuś nie pasuje nic cofa suba. Jak ludzie zaczęli go jechać merytorycznie powołując sie na to jak jechal po innych YTberach to usunął komety i oceniania.
Więc masz racje jest super ekstra, byłe 3 miesiące temu.
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-01-06, 1:01 2
Bud Light - najbardziej gówniane piwo na świecie. Dobry jest tylko Brooklyn Brewery. Reszta to masakra
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-01-06, 1:08 3
Kiedyś nawet zacząłem oglądać jego filmiki, ale szybko przestałem. Po pierwsze koleś ma wręcz niespotykany dar wodolejstwa, przez 20 minut mówi to, co każdy inny spokojnie powiedziałby w minut pięć. Po drugie ma denerwującą manierę opowiadania o wszystkim w taki sposób, jakby w Polsce ludzie ciągle jeszcze w jaskiniach mieszkali i nikt w życiu nie widział samochodu, czy butelki piwa. Brakuje jeszcze dwudziestominutowego filmu o działaniu spłuczki w amerykańskich kiblach (choć może taki nagrał, widziałem tylko kilka jego dzieł). Poza tym, jak występuje z żoną obydwoje zachowują się jakby byli hmmm.. jakby to ująć, wiem - niedorozwinięci. Nie wiem, może taki mają sposób bycia, albo się nieudolnie silą na humor i luz, ale jakoś mnie to zraża.
Zgłoś
Avatar
h7kchryst 2013-01-06, 1:16
Ty jeszcze piwa za to dostajesz ?
HAhaha wolne kurwa żarty
Zgłoś
Avatar
kuboslaw123 2013-01-06, 1:29 1
Loaloa napisał/a:

Kiedyś nawet zacząłem oglądać jego filmiki, ale szybko przestałem. Po pierwsze koleś ma wręcz niespotykany dar wodolejstwa, przez 20 minut mówi to, co każdy inny spokojnie powiedziałby w minut pięć..


krótko mówiąc telemarketer jak skurwysyn!
Zgłoś
Avatar
macko3339 2013-01-06, 3:42 1
Najporzadniejszy vloger jakiego znam i ma ogromny szacunek do swoich widzow.
Zgłoś
Avatar
Cyco 2013-01-06, 3:48
A oto typowa amerykańska rodzina, tata mama i kot...
Zgłoś
Avatar
szerszeh 2013-01-06, 11:39
Chce do USA!
Zgłoś
Avatar
CoolAid 2013-01-06, 14:41
beznadzieja... kwadrans oglądania idioty mieszkajacego w stanach, który PBR'a w ustach nie mial... żałosne... brak piwa!!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie