18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
PewDiePie właśnie wrzucił kompilację śmiesznych scenek ze wszystkich gier.

Jak dla mnie, to warto obejrzeć.



1:46 jest oczywiście ulubiony kawałek każdego sadola
Zgłoś
Avatar
cowboy 2012-10-29, 12:45 1
Introus napisał/a:

@cowboy

W dupie byłeś, gówno widziałeś. Ty byś w majty narobił po pierwszych 30 minutach grania w Amnesia: The Dark Descend w środku nocy, samemu.



co to kurwa za czasy nastaly... polowa kolesi chodzi po ulicy w kolorowych, obcislych spodniach, a jak sie 20 letni facet przyzna, ze nie boi sie grac w gierki to jeszcze go probuja inni "faceci" pocisnac z niedowierzaniem.

niedlugo wyraz "mezczyzna" bedzie mozna spotkac tylko w slowniku archaizmow.

bardziej na temat - gralem w te wszystkie gowna, amnesie, penumbre, slendery, wszystko z nudow wylaczylem po godzinie.
ostatnia gra w ktora gralem i naprawde mnie przestraszyla to silent hill 2, ale to pewnie dlatego, ze mialem wtedy 10 lat.
Zgłoś
Avatar
morderuk 2012-10-29, 13:04
Szczerze powiedziawszy w dupie mam jego subskrypcje i ile zarabia. Udawanka zwykla, mnie to nie smieszy.
Zgłoś
Avatar
Masakerakerator 2012-10-29, 13:42
5:15 wie ktoś co to za gra?
Zgłoś
Avatar
sosnaromek 2012-10-29, 15:45
z czego to muzyczka w 5:11?
Zgłoś
Avatar
Kamcix260 2012-10-29, 16:40
ale to kurwa nawet smieszne nie jest
Zgłoś
Avatar
sługaSzatana 2012-10-29, 16:50
Co to za czat głosowy w 6.00?
Zgłoś
Avatar
teken 2012-10-29, 17:25
kurwa, jakie to wszystko udawane i nie szczere. Niech ginie.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-10-29, 17:45
ktos sie dojebal wczesniej ze hejtuje bo ma pomysl na zycie. no ja pierdole robienie z siebie debila tylko po to zeby inni debile ci placili ma byc pomyslem na zycie? pierdolnieta matka m agdy tez miala pomysl na zycie, tylko na nasza skale
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-10-29, 18:13
morderuk i teken,

On nie udaje, gadałem z nim. On ma tak normalnie. Zbytnio się skupia na 1 punkcie i łatwo go przestraszyć.

mare30ks napisał/a:

ktos sie dojebal wczesniej ze hejtuje bo ma pomysl na zycie. no ja pierdole robienie z siebie debila tylko po to zeby inni debile ci placili ma byc pomyslem na zycie? pierdolnieta matka m agdy tez miala pomysl na zycie, tylko na nasza skale



Hejt strike again. Nie ściskaj tak dupy bo ci pęknie
Zgłoś
Avatar
Dża 2012-10-29, 19:37


Ostatni raz zareagowałem jak ten koleś z filmiku, gdy po raz pierwszy wszedłem na HARD-a. Potem to już rutyna - herbatka, zwłoki, ciastko, martwe płody..
Zgłoś
Avatar
paco17 2012-10-29, 21:51
mare30ks napisał/a:

to ten debil co napierdala w gierki drac przy tym ryja i jeszcze jacys wieksi debile mu za to placa?



Nie, on na tym nic nie zarabia bo wszystko przeznacza na organizacje charytatywną, którą sam założył, jednak najlepiej hejtować...
Zgłoś
Avatar
R................y 2012-10-30, 0:44
UP Dża

Gościu jest Szwedem
Zgłoś