18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
Avatar
yankees1989 2012-02-29, 23:47
wielki szacun dla niego... przeżyć 2 wojny światowe i tyle lat to nie lada wyczyn
Zgłoś
Avatar
T................a 2012-02-29, 23:54
wielki smutek a nie szacun... tylu krewnych i rodziny się na pewno narodzło przez wiek i trochę, a ten pan ciągle w pomocy społecznej mieszka zamiast w domu...
Zgłoś
Avatar
Cerny 2012-03-01, 0:26
Wygląda jak żywe zwłoki. Nie mam tu na myśli nic złego. Ale zdaje się, że lekki podmuch wiatru porwie go ze sobą i zamieni w pył. Degeneracja psychiczna też jest wyraźna. Jestem przerażony, zdruzgotany. Nie mam pojęcia co o tym wszystkim myśleć.
Wiem tylko, że czas to kurwa.

______________

Rzyć na zwisu.
Zgłoś
Avatar
djhexe 2012-03-01, 0:27
@Teodozja
a może do dziadka przyjeżdżało tak wiele osób, że rodzina postanowiła oddać go do domu starców by nie włazili im do domu z butami. u staruszków domy są otwarte i można się odwiedzać (nie wiem bo nikogo tam nie mam) i tam przychodzą goście. a ilu swoich wnuczków musiał przeżyć, a może na wojnie stracił jajka i nie miał dzieci...
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-03-01, 0:42
Nie wiem czemu, ale po obejrzeniu filmiku mam straszną chęć tego człowieka poznać i posłuchać o tamtych odległych czasach.
Zgłoś
Avatar
ogurx 2012-03-01, 0:47
Moja babka urodziła sie w 1914r. W sumie kontaktuje mowi nie porusza sie za bardzo ale babcie w takim wieku sie po prostu kocha
Zgłoś
Avatar
mekiz 2012-03-01, 1:21 1
To się pan trzyma, 112 lat w pełni władz umysłowych; pamięć itd.

tacy jak on budowali ten kraj, teraz na groszowych emeryturach, co jakiś czas dostają listy:
„emerytura podwyższona o: 4, 5, 10 zł”
no chuj człowieka bierze; a świnia w rządzie przed świnią pcha się przy korycie.

______________

Mek
Zgłoś
Avatar
dziczek91 2012-03-01, 1:27
oglądałem wiadomości ostatnio jakoś i było coś o tym staruszku, że tak na prawdę wcale nie ma 112 lat, tylko za czasów wojny ludzie często nie posiadali żadnych dokumentów tożsamości, w wyniku czego często w wyrabiane pod koniec wojny czy tam po wojnie dokumenty zawierały wiele błędów, ponieważ nie było możliwości potwierdzenia podanych przez interesanta danych ;p między innymi "ofiarą" takiego nieporozumienia stał się Pan Józef mają na to jakieś tam dowody ale nie mają powodu by dochodzić ile tak na prawdę dziesięcioleci liczy sobie Pan Kowalski na pewno 100 lat przekroczył.
Zgłoś
Avatar
Metyl30 2012-03-01, 1:31
swoje przezyl.szacun
Zgłoś
Avatar
qucharz69 2012-03-01, 2:07
Bliźniacy ?



Zgłoś
Avatar
soqu1 2012-03-01, 2:43
Ma jebanymemo skila, a w ogóle to mu zazdroszczę, bo nic nie musi brać żeby mieć fazę
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-03-01, 3:20
Skok Stefczyka co tam robi?
Zgłoś
Avatar
tarkos16 2012-03-01, 8:00
Szacun walczy w bitwie warszawskiej malo kto moze czym takim sie pochwalic
Zgłoś
Avatar
h................e 2012-03-01, 8:13
Bił niemca w kask, bił ruskich a teraz go swoi żywcem by zjedli.Pozostały mu tylko piękne wspomnienia i kawał historii w której się przyczynił biorąc czynny udział w walkach. Stary a więcej jaja ma niż większość z nas, a przynajmniej z was;)
Zgłoś
Avatar
b................c 2012-03-01, 8:21
szacuneczek dla dziadeczka, wielki człowiek!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie