18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Młody mężczyzna przechodził przez przejście na zielonym świetle gdy potrąciła go karetka pędząca na sygnale. Podobno facet poważnie poturbowany został zawieziony do szpitala. Petersburg, Rosja.

Zgłoś
Avatar
blazej91 2020-02-17, 18:49 1
Szambo napisał/a:

Zawsze kurwa POWOLUTKU.
W zeszłym roku pompowałem gościa, najpierw wszystko opowiedziane wyjaśnione, a baba swoje od nowa.
112 to debile:
- a jakie miasto,
- a który przystanek,
- a na na ktorej nitce,
- nie mam takiego adresu
- co dolega,
- oddycha
Rzuciłem " dawaj mi kurwa karetkę bo gościu się siny robi," a ta że obrażam funkcjonariusza na służbie i będzie sprawa karna. Ssij palę.
Przełączyła do Pogotowia: tam gościu wrzasnął na mnie, panował emocje i poinstruował co dalej.
Gość Odzyskiwał przytomność jak przyjechały pawulony. Bez pośpiechu popatrzył, potem patrzył, patrzył, pogadalł. Chciał debil odjeżdżać bo nic mu nie jest. Potem wzięli go do karetki i zamiast lecieć na SoR to stali na miejscu 20minut i ustalali dane.
Psiarnia jak przyjechała to wielkie halo że obraza ratowników była. Kurwa jak przyjdzie wezwanie to suce ze 112 odcinek w jebanym tvn.



Ogólnie to zapamiętajcie sobie: NIE DZWOŃCIE NA 112. Jak chcecie zawiadomić Pogotowie Ratunkowe to dzwońcie na 999, Straż Pożarną: 998, Policję: 997 itp. itd. Zaoszczędzicie MINUTY, które mogą uratować ŻYCIE!!! Dzwoniąc na ten genialny numer to najpierw pogadacie sobie z pracownikiem centrum, który lekko mówiąc guzik wie i tyle samo może, a następnie i tak Was przełączy do danej służby, której i tak powtórzycie to samo, a nawet mniej - ze zdenerwowania(czyt. WKURWIENIA).
Zgłoś
Avatar
pinowak 2020-02-17, 18:57
Tam to szybko karetki zjawiają się na miejscu wypadku. Nie to co u nas.
Zgłoś
Avatar
All_Hail_The_King 2020-02-17, 21:41
Ma Pan szczęście, że to my w Pana pierdolnęliśmy
Zgłoś
Avatar
LuuKaa 2020-02-19, 10:09
dobrze ze to karetka a nie karawan...
Zgłoś