18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Największa bitwa paintballowa.
dosekk • 2013-07-10, 17:09
Uczestniczyło w niej 2000 osób.

A Wy, Sadole, jaki macie stosunek do paintball-u ? HD - youtube. com/watch?v=KvT6fr_MykY&feature=share&list=UUsfktm-MVHnJMUvqMptFlLg
Zgłoś
Avatar
Dopek 2013-07-11, 16:10 2
A ja nie rozumiem tej wojny miedzy airsoftowcami a paintballowcami. Każdy uprawia ten sport, który mu pasuje i nikt nikogo nie zmusza aby uprawiał coś innego. Uprawiałem airsfot masę czasu, mieliśmy również okazję zrobić sobie luźną strzelankę między nami a paintballowcami i każdy się dobrze przy tym bawił. Obydwa sporty łączy chyba tylko to, że jest wymiana pocisków między graczami i tyle. Znam paintballowców, którzy też latają po lasach i bawią się w marsze itd, więc argumenty np. szer.Lucjan są z dupy. Jako żołnierz znam też masę osób z mojego środowiska, która uprawia airsoft jak i też paintball. Naprawdę szer. Lucjan i Tobie podobnym polecić mogę tylko maść na ból dupy i nauczyć się szanowania czyjegoś hobby, bo ludzie mają lepsze rzeczy do roboty niż tylko siedzenie przed kompem jak Wy i pokazywanie jakim to się nie jest hejterem.
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-07-11, 17:08
"Umiejętność zachowania się pod ostrzałem wśród graszy ASG" - kurwa ten punkt jest dobry

Jak na poligonie zaczęliśmy w 20 osób jednocześnie nakurwiać ślepakami AKMS w ciasnym szyku liniowym to serce napierdalało jak szalone - taki huk. A to było tylko 20 karabinów i bezpieczna sytuacja.

ASG fajna zabawa dla zdrowia bo ruszasz się po świeżym powietrzu ale to jest tylko i wyłącznie zabawa która ma niewiele wspólnego ze współczesnym polem walki.

99% ludzi ma totalnie w poważaniu czy jara kogoś PB czy ASG dopóki nie zacznie opowiadać jaki to z niego znawca i komandos. A opowiada tak zdecydowana większość ludzi od ASG bo sport popularny i chyba każdy zna kogoś kto się tym zajmuje.
Zgłoś
Avatar
starskrim^ 2013-07-11, 17:12
Proponuję Panom Paintball'owcom pobawić się na imprezie od wodza gimbusów(Roja)
Zgłoś
Avatar
Malix 2013-07-11, 17:15
Ale Lucjan i Devil mają spiny. Nigdy nie grałem w żadną z powyższych gier, jednak po tym co przeczytałem, jestem bardziej za ASG, żeby tamci mieli bóldupy
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-11, 17:20 2
Malix, o ty chuju

Nie no, nie mam nic przeciwko ASG czy PB, ale mam dużo przeciwko ludziom, którzy po paru partyjkach uważają, że mają takie umiejętności, które pozwolą im przeżyć w czasie wojny... Parafrazując Marszałka: "Hobby świetne, ludzie chujowi"*

*owszem, są normalni, którzy traktują ASG jak zabawę, a nie trening "przed wojnom" i do nich nic nie mam.
Zgłoś
Avatar
bolszewik 2013-07-11, 18:58 2
@szer.Lucjan Masz kiepskie argumenty i z tego co widzę jesteś debilem. Gratuluję
Zgłoś
Avatar
mander94 2013-07-11, 19:50 2
@szer.Lucjan

Tak więc drogi przyjacielu:

Po1. Nie oceniaj ogółu po zachowaniu jednostki, to że "jacyś tam Twoi koledzy" kupili sobie repliki i się wożą i uważają za nie wiadomo kogo to już ich sprawa i jak to mówi śmierć frajerom. Prawdziwi fani i pasjonaci ASG NIGDY nie wożą się ze swoim sprzętem i nie uważają się za jakichś żołnierzy czy Rambo czy c**j wie kogo, bo to tylko zabawa.

Po2. Fakt są plastikowe repliki, ale są też metalowe więc o co chodzi ? Każdy kupuje to na co go stać proste i logiczne. Jak już mówimy o kosztach to nie wiem który sport jest tak do końca droższy. Repliki w obu sportach są w podobnych cenach w zależności od mocy, sposobu wykonania, producenta i c**j wie jeszcze czego... zaś różnica w cenach kulek pomiędzy tymi dwoma sportami jest kolosalna...

Po3. Co do nieprzyznawania się do tego czy ktoś dostał czy nie, hmm w tej sprawie uważam, że to właśnie debilne, że musicie mieć dowód na to, ze ktoś dostał w postaci plamy z farby OMG to po c**j idziecie się bawić jeżeli macie zamiar nie przyznawać się do trafień, proste zasady fair play...

Na koniec dodam, że w ASG bawiłem się jakieś 2 lata i niestety z powodów finansowych na razie musiałem przerwać tę zabawę, ale na pewno do niej wrócę. Ludzie nauczcie się szanować czyjeś hobby... Uważam, że oba te sporty są super i pewnie będę brał udział w rozgrywkach obu typu
Zgłoś
Avatar
ChmieluSSG 2013-07-11, 21:07 1
A jakby założyć na siebie stalową zbroje (ok 30-50kg)i wyjsc z butlą CO2 na plecach wraz z 2 markerami, fajnie by to wyglądało
Zgłoś
Avatar
sosik 2013-07-11, 22:32 3
Ja tam sam się bawię w ASG, ale ten filmik mi się podoba I nie uważam, że ASG to sport dla cipuszek, bo "cipuszką" jest ten kto siedzi w domu i nie robi kompletnie nic
Zgłoś
Avatar
Tomows 2013-07-11, 23:59 1
szer.Lucjan napisał/a:

@up

jakby miał wybierac między paintballem a ASG to wybieram paintball... why?

-ASG to zabawa w wojsko dla cipuszek które do wojska iść nigdy nie chciały, śmierdzi drogimi replikasami za gruby hajs żeby się powozić, że majo pisolet na kulki

-Paintball - nikt nie udaje żołnierza z wypasionym M16 z kolimatorami i innymi shitami... po prostu dostają miotacz kulek na farbę i jazda.



I tak nikt nie czyta ostatniej strony komentarzy, ale jeżeli mówimy o kosztach to chyba jednak lepiej wydać 20-30 zł za 4 tys kulek niż 120+ za 2 tys. Ceny replik raczej podobne. Ale i tak piwem za taki komentarz z czymś podobnym do argumentów sypną ludzie, którzy takie rzeczy widzieli tylko na filmach. Co kto lubi, ale widać, że gówno wiesz.
Zgłoś
Avatar
001tomek 2013-07-12, 9:48
ASG - srajacy groszkiem
Zgłoś
Avatar
fazzie 2013-07-15, 18:11 1
maciek24043 napisał/a:


Lepiej napierdalać się kuleczkami o średnicy milimetra z plastikowej repliki m16



tak sie składa ze replika M16 ma wiekszy kaliber niz jej ostry pierwowzór, bum, wyszedłeś na napinającego sie idiote ktory gówno wie
Zgłoś