18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
mr_9mm 2012-09-20, 18:44 2
@Sarkos
Gratuluje wygranej :
Zgłoś
Avatar
Sarkos 2012-09-20, 19:31 2
chmielu666 napisał/a:



Oho 76 lat i na sadisticu siedzi.
Pewnie jesteś kolejnym obrońcom uciśnionych czarnuchów. Od 6 lat mieszkam w UK i w tym moim nie małym świecie stwierdzam ,że ogromna większość czarnych i innych arabusów to plaga cywilizowanego świata, poczytaj sobie co robią we Francji, poczytaj sobie co robią z białymi rodzinami w Somalii, poczytaj sobie jak muzułmanie reagują na satyryczne filmiki mordując każdego białego na drodze. Wszystkie najniebezpieczniejsze dzielnice Londynu mają wysoki odsetek czarnuchów.
Zobacz sobie w USA jak masz zdjęcia aresztowanych gangsterów - prawie sami czarni.
Czas najwyższy powiedzieć NIE politycznej poprawności i nazwać rzeczy po imieniu.



Nie widzę powodu żeby na takiej stronie podawać prawdziwą datę urodzenia.
Plagą cywilizowanego świata jest skurwysyństwo, głupota i znieczulica, a nie biali/żółci/czarni/zieloni/islamiści/chrześcijanie i kogo sobie tu nie wstawisz. Ja wiem, że są stereotypy i można się z nich pośmiać - z czarnego gangstera i Polaka złodzieja, ale chuj mnie strzela, jak na wszystkich portalach "rozrywkowych" jest takie samo tępe pierdolenie. Serio jeszcze kogoś to bawi? BTW za "obrońcom" chętnie wyjebałbym ci słownikiem.

mr_9mm napisał/a:

@Sarkos
Gratuluje wygranej :
Obrazek


Dzięki, spinacz zawsze się przyda.

xScypion napisał/a:

^2xUP
obrońca praw zwierząt się znalazł ;d

p.s. dałeś się trololololować. bo takie teksty są tu normą i nikt się nie przejmuje ;d


Tak, wiem, że takie teksty są tu normą. Nie tylko tu i to mnie właśnie wkurwia. Wymyślcie coś nowego. Odróżniajmy też prowokację od gówniarskiego pierdolenia.
Zgłoś
Avatar
patrix997 2012-09-20, 19:42
Nie wiem czemu, ale nie lubię tej suki...
Zgłoś
Avatar
Kukła 2012-09-20, 19:58
dobra niech mi ktoś powie teraz gdzie są odcinki ellen już kiedyś szukałem ale nie mogłem znaleźć...
Zgłoś
Avatar
Shaint 2012-09-20, 20:29
Sarkos napisał/a:



Nie widzę powodu żeby na takiej stronie podawać prawdziwą datę urodzenia.
Plagą cywilizowanego świata jest skurwysyństwo, głupota i znieczulica, a nie biali/żółci/czarni/zieloni/islamiści/chrześcijanie i kogo sobie tu nie wstawisz. Ja wiem, że są stereotypy i można się z nich pośmiać - z czarnego gangstera i Polaka złodzieja, ale chuj mnie strzela, jak na wszystkich portalach "rozrywkowych" jest takie samo tępe pierdolenie. Serio jeszcze kogoś to bawi? BTW za "obrońcom" chętnie wyjebałbym ci słownikiem.

Dzięki, spinacz zawsze się przyda.

Tak, wiem, że takie teksty są tu normą. Nie tylko tu i to mnie właśnie wkurwia. Wymyślcie coś nowego. Odróżniajmy też prowokację od gówniarskiego pierdolenia.



Wyluzuj trochę, nie wiem, nie masz innego zajęcia jak pierdolenie komuś o tekst który może w jego przekonaniu był słuszny? Nie wiem co chcesz zmienić takim pisaniem, że młodzieży myśli zmienisz? Że przestaną być dresami, i myśleć stereotypami?
Zgłoś
Avatar
Dża 2012-09-20, 20:32 1
Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić na 1,213,324 odcinek "Rozmów w Toku". Dzisiaj Pani Kasia zje marchewkę odbytem, a niemy Pan Zenon zaśpiewa w karaoke.

Masz 11 lat i jesteś w stałym związku z księdzem? Zadzwoń do redakcji! Czekamy na twoją opowieść!

KURWA. Nie jestem w stanie pojąć, dlaczego taki syf siedzi w telewizji od 10 lat. Przerobili chyba wszystkie konfigurację.

Ksiądz i Mężatka
Ksiądz i Panna
Ksiądz i Dziecko
Ksiądz i Kawaler
Ksiądz i Żonaty
Ksiądz i Ksiądz
Ksiądz i Zakonnica
Ksiądz i Zwierzątka
Ksiądz i Dendrofilia
Ksiądz i Niepełnosprawni Eskimosi.

KURWA.
Zgłoś
Avatar
ponuryklecha78 2012-09-20, 20:55
wie ktoś co to za murzyn w 4:52 ?
Zgłoś
Avatar
mayhem86 2012-09-20, 21:47
@up
taki czarny z afryki
Zgłoś
Avatar
t................r 2012-09-20, 22:12
kurwa, wejdzie człowiek na sadola zobaczy cygana co lata ręka za kasa przez szybę, jak bija murzyna itd jest ok i w chuj piw się sypie, raptem ktoś napisał coś o czarnych, drugi go pocisnął i już ten wielki obrońca ma najwięcej piw...nie zrozumiem tych ludzi i przypuszczam, że jest mnóstwo osób, które postawią piwo i do filmiku o biciu czarnego i do komentarzy obrońców...
Zgłoś
Avatar
easygoingman 2012-09-20, 23:00
Miałem nie oglądać tego filmiku nawet. Myślałem, kolejna zjebana komplikacja. Przepraszam za te słowa. Ellen jest jaknajbardziej pozytywną postacią. I kto mi kurwa powie że w polskiej tv jest gówno do oglądania? Wyobrażacie sobie 1500 odcinków programu rozwyrkowego na wysokim i kulturalnym (wystarczy nie chamskim) poziomie?
Nigdy u nas coś takiego nie będzie. Mieliśmy Szymona (kurwa, żenada, bez komentarza. nie nazwę go showmanem żeby nie obrazić Pani Ellen) Kube, który niczym nie zasłnął oprócż obrażania swoich gości i wielkie show Miśka Koterskiego -.-

Dalej wam sie polska tv podoba?

Zgłoś
Avatar
masafahi 2012-09-20, 23:09
1500 odcinków w 9 lat... Rok ma 52 tygodnie, razy 9 daje nam 468, czyli około 3 odcinki w tygodniu... To jest wynik! U nas nie ma opcji, aby dobry program miał tyle odcinków, nie mówię o serialach, tylko show. Potem ludzie mówią, że tam mają dobrze, ale jednak musieli sobie zapracować...
Zgłoś
Avatar
Polonia 2012-09-21, 1:30
Od 4:47 leci przeróbka jakiejś piosenki, zna ktoś tytuł oryginału?

EDIT#
już mam
jakby ktoś też sie zastanawial; Foster The People - Pumped Up Kicks
Zgłoś