18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Lobo24 2024-01-16, 16:07 2
Psy nie są dla debili ani dla zoofilii.
Zgłoś
Avatar
Geraldzik 2024-01-16, 16:43
Zbyszek3000 napisał/a:

Cały czas powtarzam wszystkie psy do lasu na drzewo.
Kto inaczej myśli ten pedał



Winni są właściciele nie psy ty pedofilu
Zgłoś
Avatar
Zbyszek3000 2024-01-16, 16:53 3
Geraldzik napisał/a:

Winni są właściciele nie psy ty pedofilu



A gdzie jest twój właściciel psie?
pewnie tusk
Zgłoś
Avatar
Geraldzik 2024-01-16, 17:13 1
Zbyszek3000 napisał/a:

A gdzie jest twój właściciel psie?
pewnie tusk



Twój właściciel to twój ojciec który odwiedzał cię w nocy dlatego ty też tak jak on jesteś pedofilem
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-01-16, 17:25 3
Geraldzik napisał/a:

Twój właściciel to twój ojciec który odwiedzał cię w nocy dlatego ty też tak jak on jesteś pedofilem



Ja jebię...
Pierdolone ferie.
Zgłoś
Avatar
e................s 2024-01-16, 17:49 7
Jeszcze jebany chuj sobie poszedł jakby nigdy nic. Jebane zakompleksione tępe dresy, męczennicy ulicy, pokolenie JP100%, tępe chuje, które nawet psa nie potrafią ogarnąć, ale biorą najgroźniejsze rasy, byle się dowartościować. Jak ja tych odpadów społecznych kurwa nienawidzę. Jakby tak zrobił mojemu gówniakowi, to psu bym skręcił kark, a właścicielowi spuścił wpierdol... i być może też skręcił kark, a może tylko kawałek mordy odgryzł
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2024-01-16, 18:20 3
Zapraszamy na front. Tam będzie mógł pokazać jaki jest twardy. Komandos jebany.
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2024-01-16, 19:27
SizzleMyDizzle napisał/a:

Same komandosy tam, też mam takiego sąsiada koło 50tki, codziennie z psem wychodzi ubrany jakby na misje jechał debil jebany, jakiś kurwa niespełniony komandoćwok.



Na ryby i na grzyby to samo. Maskowanie przed płotkami i podgrzybkiem

eliveruss napisał/a:

Jeszcze jebany chuj sobie poszedł jakby nigdy nic. Jebane zakompleksione tępe dresy, męczennicy ulicy, pokolenie JP100%, tępe chuje, które nawet psa nie potrafią ogarnąć, ale biorą najgroźniejsze rasy, byle się dowartościować. Jak ja tych odpadów społecznych kurwa nienawidzę. Jakby tak zrobił mojemu gówniakowi, to psu bym skręcił kark, a właścicielowi spuścił wpierdol... i być może też skręcił kark, a może tylko kawałek mordy odgryzł



Chuja byś zrobił rycerzyku internetowy
Zgłoś
Avatar
Geraldzik 2024-01-16, 19:30
żmij napisał/a:

Ja jebię...
Pierdolone ferie.



Walenie konia to nie jebanie
Zostaw dziecko nie ruszaj tego
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-01-16, 19:32 3
Zgodne ze standardami na rok 2024.. Psy ważniejsze od dzieci.. Dajmy więcej pieniędzy i władzę influencerom co żadne nie ma nawet szkoły skończonej bo kariera w internecie to za kilkanaście lat psy będą ludzi tresować i wyprowadzać. Bo zdebilnienie zaszło tak daleko że jak pies atakuje dziecko to lepiej dziecko kopnąć w bebech zamiast psa bo mniejszy przypał. Serio nie wiem gdzie to prowadzi ale patrząc po takich użytkownikach jak "motylekwbrzuchu" to do pisma klinowego..
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-01-16, 19:36
Geraldzik napisał/a:

Walenie konia to nie jebanie
Zostaw dziecko nie ruszaj tego



Ut ante.
A po feriach do polskiego się przyłóż, nieuku.
Zgłoś
Avatar
Geraldzik 2024-01-16, 19:40
żmij napisał/a:

Ut ante.
A po feriach do polskiego się przyłóż, nieuku.



A ty umyj ręce bo ci śmierdzą po waleniu konia smarku
Zgłoś
Avatar
patmon 2024-01-16, 21:01 1
Zagotowałem się i ciśnienie mi skoczyło, ludzie nie jest ważne, czy u ruskich, czy gdziekolwiek na świecie. Ten Film ukazuje spierdolenie psychicznie psa i pana. Obaj nadają się na wpierdol i uśpienie. Pies groźny dla postronnych ludzi gdziekolwiek ten ciul z tym kundlem pójdzie będzie problem i tłumaczenie sobie tego durnia, że ogarnia tego zwierzaka to właśnie widać doskonale na tym filmie. Huja ogarnia, a nie tego kundla co wchodząc wśród ludzi już chciał gryźć i atakować, udało się. Ten opiekun, mam nadzieję, że to nie ojciec tego ugryzionego chłopczyka to ostatnia pizda, bo w takiej sytuacji miłość ojca do dziecka odbiera zdrowy rozsądek, dostajesz pierdolca i rzucasz się na typa większego, grubszego, czy silniejszego, robisz największy rozpierdol nawet za cenę, że większy i silniejszy typ powali cię na ziemię i dostaniesz srogi wpierdol, ale w oczach dzieciaka będziesz bohaterem, że stary bił się za ciebie, bo jakiś kundel cię pogryzł, i wiem, wiem, nie zrozumie tego nikt kto pełnym sercem nie kochał dzieci oraz nie miał ojca wariata z sercem pełnym miłości do dzieci, takiego miałem ja i takim starałem się być dla moich smroli. Myślę, że ze dwadzieścia lat temu dałbym mu radę w tej windzie wypierdol spuścić i radośnie poskakać sobie po tym walecznym kundlu.
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-01-16, 22:01
bo to tak jest jak się nie ma fiuta to sie ma psa typowy psiarz heh ale nie bo fajerwerki być zły w sylwester
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-01-16, 22:39 4
Takiego kundla tylko łańcuchem zaczepić o hak holowniczy samochodu i pociągnąć po bruku. Jak się dobrze obije to do gara i na smalec skurwiela.
Zgłoś