18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
one man army kurwa.
koleś rozjebał 3 ochroniarzy, wsiadł do ich samochodu z hajsem i spierdolił, było tam coś koło 300000hrywien czyli ok. 110000 zł. Podobno to nie pierwszy przypadek. pały mówią że działają spece w tej dziedzinie, najprawdopodobniej byli wojskowi którzy są dobrze przeszkoleni. jest jeszcze opcja, że nie robią tego dla hajsu tylko w ramach zemsty na służbach wojskowych bądź policji a hajs to tak...bonus jak bezpłatne frytki w maku.
niżej filmik z kamerki przyparkowanego samochodu. na yt z prawej w rekomendowanych macie więcej materiału.
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-12-15, 23:18
To może być wstawił te filmiki, co to o niee się rozchodzi?

Piwa Ci nie miłe?
Zgłoś
Avatar
Blizzard93 2013-12-15, 23:26
taumill napisał/a:

@ -.- b1z , nie pistolet tylko sub, nie szczur tylko odpowiedni , nie na oślep zobacz sobie jego prace nóg , tak to jest jeden gra w bf a drugi robi to i ma z tego 300000 hrywien



O co chodzi z pracą nóg ? Bo nie jestem w temacie, a mnie to zaciekawiło. Na moje laickie oko to on idzie normalnie do przodu i napierdala.

b1z napisał/a:

@up
a to, że gość ma 110 patoli za zabicie trójki ludzi, no super, rzeczywiście



37 koła za czape to całkiem przyzwoita cena
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2013-12-15, 23:36 1
W Charkowie powiadasz.
Zgłoś
Avatar
BiałyPiotr 2013-12-16, 8:34
jakie darmowe frytki w mcD?
Zgłoś
Avatar
P................e 2013-12-16, 14:58
W 00:05 słychać strzały! oto dowód, ukazujący prawdę po stabilizacji obrazu, oraz poddaniu go wnikliwej analizie:

Zgłoś