18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Napad na samochód
phrontch • 2020-11-12, 18:58
Przewożący gotówkę w Paragwaju.



Końcówka trochę hard, więc napływowa młodzież z kwejka niech się przytuli do taty
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-11-12, 20:19 28
DzidaZawodnik napisał/a:

Właśnie do takich zdarzeń doprowadza prawicowa kapitalistyczna chciwość. Gdyby bogaci nie byli zachłanni, to ci biedni ludzi enie byliby zmuszeni do tego i zamordowani z zimną krwią dla kilku Pesos. Trzeba zniszczyć ta j***ną cywilizację.



Co ty pierdolisz? Kradniesz jestes robakiem musisz umrzeć... Byli gotowi dla papieru zabić... DO piachu i weź marksistowskie nauki wsadź sobie w dupę... Poczytaj lepiej jakąś książkę
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2020-11-12, 20:26 7
DzidaZawodnik napisał/a:

Właśnie do takich zdarzeń doprowadza prawicowa kapitalistyczna chciwość. Gdyby bogaci nie byli zachłanni, to ci biedni ludzi enie byliby zmuszeni do tego i zamordowani z zimną krwią dla kilku Pesos. Trzeba zniszczyć ta jebaną cywilizację.



Biedni ludzie. No kurwa na pewno. Jak by włożyli kasę wydaną na broń i siły w stworzenie swojej firmy, albo na pójście do pracy, to by żyli. Ale dla nich lepiej być gangsta, bo łatwiej, ćpasz/pijesz i wstajesz jak chcesz. No biedne chłopaki tak zamordowane. W południowej to wielu takich biednych, co tylko czasami zabiją z bezsilności niewinną osobę podczas napadu. Dziwne, że jak się im nie uda, to tłum ich linczuje. Pewno to te kapitalsty, tylko takie co pracują na siebie i rodzinę. W USA też mamy pełno biednych uciśnionych, królów socjalu i uczulonych na pracę. Teraz nawet jest moda u nich na zakupy bezgotówkowe. Podaj mi ustrój, w którym, władza nie żyje kosztem ludzi. Kapitalizm zły, bo jak ktoś ogarnięty, albo ciężko pracuje, to będzie żyć na poziomie, co powoduje ból komuchów. Bo oni mają, a ja nie. Chuj, że dupy nie ruszę. Mi się należy, bo każdy ma mieć równo.
Zgłoś
Avatar
AdamBrown 2020-11-12, 20:33
Dr0mg napisał/a:

z czego on strzelał że takie sito zrobił, w sumie mniejsza o to -zajebista robota, latać śmigłowcem i strzelać do złodziei



to mi wygląda na parę magazynków z M16, strzelone gdzieś z boku a nie z góry, nie jestem expertem, ale w śmigłowcu też mieli M16.
Zgłoś
Avatar
phrontch 2020-11-12, 20:44
Orientuje się ktoś, jakie w Paragwaju są podatki? Kwota wolna od podatku to ok. 100 tysięcy złotych, kto tam płaci podatki w takim razie?
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2020-11-12, 20:54 2
DzidaZawodnik napisał/a:

Właśnie do takich zdarzeń doprowadza prawicowa kapitalistyczna chciwość. Gdyby bogaci nie byli zachłanni, to ci biedni ludzi enie byliby zmuszeni do tego i zamordowani z zimną krwią dla kilku Pesos. Trzeba zniszczyć ta jebaną cywilizację.



A Ty wczoraj nie byłeś prawakiem przypadkiem ? Jakiś bipolar disorder masz ?
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2020-11-12, 20:55 4
DzidaZawodnik napisał/a:

Właśnie do takich zdarzeń doprowadza prawicowa kapitalistyczna chciwość. Gdyby bogaci nie byli zachłanni, to ci biedni ludzi enie byliby zmuszeni do tego i zamordowani z zimną krwią dla kilku Pesos. Trzeba zniszczyć ta jebaną cywilizację.



Ale ty jesteś umysłowo ograniczony. Wypieprzaj do Afryki oskarku i tam buduj sobie komunizm. Porównaj sobie rozwój USA w latach 30-60 a rozwój ZSRR w tym czasie jak twoje słoneczko Stalin rządziło. Byś gówno ze smakiem żarł i zdychał na kolymie.
Zgłoś
Avatar
htp 2020-11-12, 20:56
Prof._Kot_Budd napisał/a:

A Ty wczoraj nie byłeś prawakiem przypadkiem ? Jakiś bipolar disorder masz ?



Pewnie przeczytał dzieła Lenina i mu się w głowie poprzestawiało.
Zgłoś
Avatar
Badluck13 2020-11-12, 21:17 13
Powiedzieli im, że mogą zostać kim chcą, więc zostali durszlakiem

Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2020-11-12, 21:33 1
DzidaZawodnik napisał/a:

Właśnie do takich zdarzeń doprowadza prawicowa kapitalistyczna chciwość. Gdyby bogaci nie byli zachłanni, to ci biedni ludzi enie byliby zmuszeni do tego i zamordowani z zimną krwią dla kilku Pesos. Trzeba zniszczyć ta jebaną cywilizację.



No tak, lepiej jak wszyscy sa biedni u zdychają z głodu w komuniźmie.
Po co ktoś ma być bogaty skoro ustrój może być sprawiedliwy i wszyscy moga być jebanymi dziadami.
Zgłoś
Avatar
plastic 2020-11-12, 22:48
Ktos powie, ze sie nie oplacalo, ale nie macie nawet pojecia ile tam bylo kasy
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-11-13, 0:54 1
Spajdi napisał/a:

dawno nie czytałem tak głupiego pierdolenia ....



Głupie jak cała skrajna nazi-prawica
Zgłoś
Avatar
RoBoTRoN 2020-11-13, 9:40 1
AdamBrown napisał/a:

to mi wygląda na parę magazynków z M16, strzelone gdzieś z boku a nie z góry, nie jestem expertem, ale w śmigłowcu też mieli M16.



Tyś widział M16... To raczej coś w stylu H&K G3 albo FN FAL.
Po drugie, auto z trupami jest wyraźnie ostrzelane śrutem i breneką, pewnie już na ziemi im wytłumaczyli, że mają nie wysiadać.
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2020-11-13, 10:59
Piękne sito
Zgłoś
Avatar
mav 2020-11-13, 12:46
Ale pomidory z nich wyjebało.
Zgłoś
Avatar
galowy123 2020-11-13, 13:57 1
DzidaZawodnik napisał/a:

Właśnie do takich zdarzeń doprowadza prawicowa kapitalistyczna chciwość. Gdyby bogaci nie byli zachłanni, to ci biedni ludzi enie byliby zmuszeni do tego i zamordowani z zimną krwią dla kilku Pesos. Trzeba zniszczyć ta jebaną cywilizację.



dzięki bogatym ludziom masz gdzie pracować lewaku, gdyby nie oni to bys tynk ze ściany wpierdalał nieudasie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie