18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
mattheo 2012-08-16, 16:31
Genialne w swojej prostocie !
Zgłoś
Avatar
Doomik 2012-08-16, 17:17
QUASWERTY napisał/a:

Basen idealny, zesrać się można i nawet nie będzie widać ! genialne doprawdy genialne!



obyś kiedyś robił kloca na takiej głębokości, że ciśnienie nie pozwoliło by ci się wyprożnić, albo najlepiej żeby cię od tylca rozsadziło ty plebsie! Kurwa, basen nie służy do srania, matka ci nie mówiła ?
Zgłoś
Avatar
Alonso 2012-08-16, 17:40
Super pomysł. Na jaką wysokoś podaje wodę?
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2012-08-16, 17:46
Za pomysłowość zawsze piwko!
Zgłoś
Avatar
Quaswerty 2012-08-16, 18:09 5
Doomik napisał/a:



obyś kiedyś robił kloca na takiej głębokości, że ciśnienie nie pozwoliło by ci się wyprożnić, albo najlepiej żeby cię od tylca rozsadziło ty plebsie! Kurwa, basen nie służy do srania, matka ci nie mówiła ?


A co kurwa myślisz, że jesteś fajny, super jesteś, a może to Twoja matka pisała a Ty tylko Enter nacisłeś ?! Zyj na utrzymaniu mamusi jak Ci tak dobrze, i się nie wypowiadaj ty "plebsie" jak to ty określiłeś... Widzę, że hejting ci wychodzi bardzo dobrze... Wręcz idealnie... Oczywiście wszystko bierz na serio, bo trzeba pomyśleć, że to był joke, a to już boli... Masz jedno piwo, które dostałeś pewnie bo Ci matka postawiła... A obrażasz... ! Z takim brakiem kultury to jedynie Ty możesz być "plebsem" Zresztą chuj obchodzą mnie opinie, ludzi, takich jak Ty, czyli którzy tylko chcieli by coś pokazać poprzez obrażanie innych osób... Nie nie jesteś fajny, dorośnij emocjonalnie to wtedy porozmawiamy, jak na razie nie rozumiem Twojego języka...
Zachowaj dla siebie cwaniaczku:
Zgłoś
Avatar
Jason-X 2012-08-16, 21:17
Zgłoś
Avatar
elda1987 2012-08-17, 14:08
@zozur - u mnie na działce ze studni wodę ciągniemy hydroforem - w te wakacje był tak właśnie napełniany basen dla dzieciaków i zdało test.
Zgłoś