18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Ustanack 2023-12-28, 18:37 3
Chce się wydostać z Martixa
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2023-12-28, 18:40
MarekJarek1 napisał/a:

Ciekawe, co się dzieje w takim umyśle. To w ogóle jest przyjemne?
Gość wygląda, jakby się opędzał od demonów.



Bo alkohol i narkotyki są przewodnikiem demonów do ludzkiego umysłu… zrozumiałem to jakieś 2 lata temu
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-12-28, 18:43
Wy się śmiejecie, a on przeżywa czwarte ziemskie życie na swoim tripie.
Zgłoś
Avatar
RZEŹNIKONATOR 2023-12-28, 19:03
Widać gołym okiem że te performance, gdyby to było w naszym kraju to ryczon żydownia dałby mu granty i przywileje.
Zgłoś
Avatar
zły_mada_faka 2023-12-28, 19:38
Pięknie klepie
Zgłoś
Avatar
mesjans 2023-12-28, 19:52 7
Sztruks napisał/a:

Bo alkohol i narkotyki są przewodnikiem demonów do ludzkiego umysłu… zrozumiałem to jakieś 2 lata temu



Jeśli chodzi o alkohol to może i jest przewodnikiem demonów tylko nie do ludzkiego umysłu a z ludzkiego umysłu na zewnątrz, trzeba je mieć najpierw w głowie a trzeźwość trzyma je tylko na wodzy. Choć ja te demony nazywam po prostu zjebaniem mózgowym. Mam kilku znajomych którzy zawsze jak wypiją to lepiej opuścić tę imprezę.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-12-28, 20:40 1
Narkotyki są dla mądrych ludzi. Bydło pije wodę i kwaśne mleko, najwyżej sraczki dostanie...
Zgłoś
Avatar
witossnn 2023-12-28, 20:50
ja bym im dał za fri niech się zaćpają
Zgłoś
Avatar
joti 2023-12-28, 21:03 1
mesjans napisał/a:

Jeśli chodzi o alkohol to może i jest przewodnikiem demonów tylko nie do ludzkiego umysłu a z ludzkiego umysłu na zewnątrz, trzeba je mieć najpierw w głowie a trzeźwość trzyma je tylko na wodzy. Choć ja te demony nazywam po prostu zjebaniem mózgowym. Mam kilku znajomych którzy zawsze jak wypiją to lepiej opuścić tę imprezę.



Po prostu po alkoholu wychodzi jaki jest człowiek naprawdę. Dlatego warto się napić z np. przyszłym wspólnikiem lub przyszłą żoną zawczasu.
Zgłoś
Avatar
PanJacekPierwszy 2023-12-28, 21:56 3
MarekJarek1 napisał/a:

Ciekawe, co się dzieje w takim umyśle. To w ogóle jest przyjemne?
Gość wygląda, jakby się opędzał od demonów.

Spróbuję ci odpowiedzieć, ogólnie wszystko jest inne.Tobie się wydaje że robisz fajne rzeczy a w rzeczywistości masz to co na filmiku

Zgłoś
Avatar
kakalos 2023-12-29, 1:50
to jest chyba casting do tego programu "You can dance"
Zgłoś
Avatar
ActAnonymous 2023-12-29, 2:01
MarekJarek1 napisał/a:

Ciekawe, co się dzieje w takim umyśle. To w ogóle jest przyjemne?
Gość wygląda, jakby się opędzał od demonów.



Cóż, przeważnymi efektami narkotyku "flakki" są/jest : silna euforia, paranoia, halucynacja, zwiększona czujność i bezsenność. Co można zauważyć na powyższym filmie. A czy jest to w ogóle przyjemne? Patrząc iż ów osobnik nie zażył tego narkotyku po raz pierwszy w sowim życiu. Może świadczyć iż ma on jakieś pozytywne efekty na nim. A co dokładnie czuję? Ciężko powiedzieć, może euforię, paranoje lub wszystko na raz. On może widzieć i/lub odczuwać coś totalnie innego, niż widzimy to na filmie

Sztruks napisał/a:

Bo alkohol i narkotyki są przewodnikiem demonów do ludzkiego umysłu… zrozumiałem to jakieś 2 lata temu



Potrafiłeś zrozumieć to, ale dalej nie potrafisz zrozumieć, że alkohol i narkotyki to jest jedno i to samo?
Zgłoś
Avatar
LongTrail 2023-12-29, 6:48
szybko daj mu pędzel
Zgłoś
Avatar
Pijanystary 2023-12-29, 14:15 2
Jakby nie kumam. Jaram zioło większość z mojego 38 letniego życia, jaki sens jest ćpać jakiś przypal po którym nic nie pamiętasz i budzisz się po 3h nagi,osrany,pod Żabka+ jesteś lokalna gwiazda internetowa. Jakby nie widzę plusów
Zgłoś
Avatar
SzataNbardzoZłY 2023-12-29, 16:28
Co trzeba mieć we łbie?
Pierdolicie jakieś kocopoly, a delirium po alko to dla was czarna magia.
Fakt, teraz pomyłka dostawcy i po kanna jesteś zombiakuem
Po alfie też

Po wszystkim

Pierwszą jazdę która się skończyła na sor to był bieluń
Ale teraz mikro cie zabije
To obstawiamy co sobie zapodał???
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie