18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
coolfilip 2010-12-26, 21:45
przynajmniej drogi przejezdne mają...
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2010-12-26, 22:56
W napisał/a:

że niby w ameryce gorsza zima? niestety mam tylko dziurawe skarpetki do kręcenia filmów i nie będę zamieszczać widoku zza okna.



Chodziło mi o to, że hamerykanie potrafią wykorzystać uroki zimy w pozytywny sposób
Zgłoś
Avatar
Emiliusz 2010-12-27, 3:43
Kurwa i co w tej hameryce wspaniałego? Prawda jest taka że jak były manewry tych ich ''patiotów'' to wyjechaly na poligon i się kurwa zakopały.. tyle z manewróc. Amerykańce biegały w kurtkach i czapkach ziomowych i stenkały jak to zimno jest w Polsce a polacy w krótkim renkawku herbate pili stojąc obok nich. Co do tych nart to chujnia z grzybnią, u nas się chłopak do 160km/h na sankach rozpedził to chuj z tym hamerykancem co na nartach wyskoczyc potrafi ale juz nie wylondowac.
Zgłoś
Avatar
perec1947 2010-12-27, 4:22
I nie zajebał w ten samochód? Ma ktoś dalszą część tego filmiku w której ten narciarz przypierdoli? Bo ta część nudna w chuj :/
Zgłoś
Avatar
brzoza 2010-12-27, 8:40
tytanowy_janusz napisał/a:

Chodziło mi o to, że hamerykanie potrafią wykorzystać uroki zimy w pozytywny sposób



a polacy to nie? zobacz jaki fajny kulig byl, co ojciec na zakrecie dzieci pod autobus wpierdolil
Zgłoś