18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
glaudis 2012-09-18, 15:52 3
pansiemaziomki napisał/a:

Wielki
od 2:42 wymiata



Czekałem aż weźmie miotłę i się nie doczekałem.
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-09-18, 15:53
sadoluczyibawi napisał/a:

jak sie usuwa komentarze?



całkiem łatwo i przyjemnie

Nie możesz usunąć komentarza z głównego portalu- masz na dole tematu napisane co możesz robić w poszczególnych dzialach portalu.

Jeżeli chcesz, żeby Twój komentarz został usunięty, to piszesz informacje dla moderatorów, korzystająć z tagów [MOD.] [/MOD.] (bez .).
Zgłoś
Avatar
Endzior 2012-09-18, 15:54 1
2:38 - soczyste BICZYS, prawie jak od Popeck'a

Zgłoś
Avatar
U................m 2012-09-18, 16:08 1
Zgłoś
Avatar
szymek61 2012-09-18, 16:22
Ciekawe czy ze słuchawki słucha też swój extended mix, czy też oryginał
Zgłoś
Avatar
Lil_G96 2012-09-18, 16:23
to nawet smieszne nie jest
Zgłoś
Avatar
dawid9813 2012-09-18, 16:29
pansiemaziomki napisał/a:



wsłuchując się w słowa, można się dowiedzieć za co naprawdę kochamy kobiety



W słuchałem się. Rozumiem dupa (ass) cycki (tits) ale kutas (cock)
To cię pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Over_KRK 2012-09-18, 16:40
... i'm glad they " FUCK OOOOFFFF " ...hehhehhehehh to mu wyszło
Zgłoś
Avatar
Mentir 2012-09-18, 16:43
Still better than J.Bieber ...
Zgłoś
Avatar
pansiemaziomki 2012-09-18, 16:46 1
dawid9813 napisał/a:



W słuchałem się. Rozumiem dupa (ass) cycki (tits) ale kutas (cock)
To cię pozdrawiam



lubisz w ryja dostawac pedale? chciales byc zabawny? juz wystarczy ze Twoim starym guma pękła, cock to tez kogut frajerski cwelu, a jak Twoja laska pedalski dawidku ma chuja to mi przykro

W słuchałem się... na chuj ogonki nakurwiasz jak słownika nie znasz chuju W SŁUCHAĆ to mozesz kurwa ryjem w pizde starej gimkurwiarzu zajebany, co za chuj
Zgłoś
Avatar
vatherland 2012-09-18, 17:11
Powiem szczerze, gdyby wydał płytę to akurat ją kupię bo śpiewa jak może a nie tych pędzwałów różowych z mam talentów, mam głosa czy innego mam raka.
Zgłoś
Avatar
arkadoss 2012-09-18, 18:11
hahaha , jak się zamknie oczy to można sobie wyobrazić , że koleś fałszuje i inni mu wbijają " fuck off " czy coś
Zgłoś
Avatar
Matthew102 2012-09-18, 20:55
pansiemaziomki napisał/a:



lubisz w ryja dostawac pedale? chciales byc zabawny? juz wystarczy ze Twoim starym guma pękła, cock to tez kogut frajerski cwelu, a jak Twoja laska pedalski dawidku ma chuja to mi przykro

W słuchałem się... na chuj ogonki nakurwiasz jak słownika nie znasz chuju W SŁUCHAĆ to mozesz kurwa ryjem w pizde starej gimkurwiarzu zajebany, co za chuj



O, ktoś tu się wstydzi swojej orientacji? ;D
Zgłoś
Avatar
dawid9813 2012-09-18, 22:39
pansiemaziomki napisał/a:



lubisz w ryja dostawac pedale? chciales byc zabawny? juz wystarczy ze Twoim starym guma pękła, cock to tez kogut frajerski cwelu, a jak Twoja laska pedalski dawidku ma chuja to mi przykro

W słuchałem się... na chuj ogonki nakurwiasz jak słownika nie znasz chuju W SŁUCHAĆ to mozesz kurwa ryjem w pizde starej gimkurwiarzu zajebany, co za chuj



Kozak w necie frajer w świecie. Nie będę zniżał się do twojego poziomu bo nawet położyć się na podłogę nie wystarczy.
Zgłoś
Avatar
pansiemaziomki 2012-09-19, 12:02
Cytat:

Kozak w necie frajer w świecie. Nie będę zniżał się do twojego poziomu bo nawet położyć się na podłogę nie wystarczy.



co mi tu pierdolisz?? przyjebales sie z jakims cockiem chuju i ze mnie pozdrawiasz wiec sam kurwa zanizyles poziom cwelu jebany, spytaj ojca matki czy Cie frajerem nie zrobili
Zgłoś