18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Postanowiliśmy pojechać na wycieczkę do Czarnobyla na Ukrainie jeszcze w tym roku, ponieważ dostałem info, że zamykają Zonę dla turystów. Info potwierdzone zostało przez przewodnika, a to z powodu udostępnienia terenu 3 strefy(ostatnich 10km średnicy wokół reaktora) dla ludności. Ni chuja nie wiem, kto chciałby tam mieszkać, ale zawsze jakiś oszołom się znajdzie.

Krótko pisząc, macie świeże zdjęcia (zaledwie sprzed tygodnia), film zmontuję jak mi się będzie chciało (mam w cholerę materiałów), a historyjki mogę napisać potem w komentarzu przy reszcie zdjęć (jest ich ponad 400, więc tylko część wrzucam).
Enjoy!

Mapka zony przed pierwszą granicą.


Czarnobyl wita!


Reaktor nr 4.


Prypeć wita! A dozymetr szaleje


Reszta w komentarzu

P.S.
Otwieracie komentarze na własną odpowiedzialność! Może to spowodować spowolnienie/zawieszenie wyszukiwarki i format systemu!

P.S.2
Dla tych co już się plują, że muszą scrollować:
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-12-02, 2:39 4
"Młyńskie koło" - no chyba chodziło Ci o "Diabelski młyn"

W szkole oczywiście wywieszka o "Wielkiej Ojczyźnianej" a konkretnie o pierwszych dniach wojny

Ten pomarańczowy poster jest opisany tak: "nie ma na świecie wyższego tytułu niż robotnik [lub człowiek pracy]".

A za te puszki zostawione przez polaczków [pisownia celowa] to bym kurwa kopał po ryju ścierwo. U mnie tak samo, robaków i cebulaków najechało i wszędzie puszki jebanego Tyskacza czy innego Żywca. A najgorsze, że są to jedyne puszki - Brytyjczycy/Szkoci nie srają do własnego gniazda i mam wielki wstyd jak mam pokazać dowód osobisty, bo wiem, że moi krajanie zrobili już "godną" reputację
Zgłoś
Avatar
Ruchacz_Dmuchacz 2013-12-02, 2:45 7
Zazdroszczę, to musiała być niezapomniana wycieczka. Kumpel też był ostatnio i wspominał coś o tym, że niektóre rzeczy takie jak misie, czy zabawki zostały podrzucone i w fajny sposób obrobione tak, żeby wyglądały na porzucone przez mieszkańców, co miało dodawać klimatu zwiedzającym. Sam bym się chętnie wybrał ale widzę że już chuj w torcie, a szkoda.
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2013-12-02, 2:53
zawsze się zastanawiałem, czy ABSOLUTNIE nie ma szans na jakąś pamiątkę stamtąd (kontrola), czy jest to po prostu zbyt niebezpieczne (promieniowanie)...
Zgłoś
Avatar
Fragless 2013-12-02, 2:59
Chujnia z tym hangarem. Zjebał cały klimacik.
Zgłoś
Avatar
Amidra 2013-12-02, 3:11
Te mapy i papiery są podrzucone. Wilgoć, zmiany temperatur w ciągu roku itd. nie ma szans na przetrwanie papieru. Ale efekt na pewno realistyczny.
Zgłoś
Avatar
A................a 2013-12-02, 3:16 1
maksym_gorki, gdyby była to zwyczajnie nic by tam nie było.
Zgłoś
Avatar
Fragless 2013-12-02, 3:24
A i właśnie! Jak ktoś już zapytał: Trzepali was tam po wyjściu? Nie dałoby rady jakiejś pierdoły wynieść pod pazuchą czy w bucie?

Generalnie fajnie fotki bo z innych miejsc i z innych perspektyw. Coś nowego dla odmiany.

Machnij jeszcze te historyjki, o których żeś wspomniał.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-12-02, 3:58 10
Jak wyrośnie ci trzecia ręka (na plecach) czy kutas na czole to też koniecznie wstaw zdjęcia
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-12-02, 4:11
Czyli co tego złomowiska pojazdów już nie ma ???
Zgłoś
Avatar
Lukasz2525 2013-12-02, 4:44
Zajebite , tez mi sie marzy pojechac
Zgłoś
Avatar
j................s 2013-12-02, 5:03
W cholerę dobry materiał...
Zgłoś
Avatar
~DMT 2013-12-02, 6:09 1
Kawał drogi trzeba było się wrócić, żeby postawić Ci piwo, ale jak najbardziej zasłużone!
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-12-02, 6:27 23
W ludziach widze już odzywa się buractwo i wieś - pierwsza zasada urban explorer'ów: nie zabieramy NIC z miejsc które odwiedzamy, NIC! Gdyby tak każdy wchodzący na Wieżę Eiffla zabierał sobie jedną śrubeczkę to po kilku latach nie zostałoby nic dla kolejnych zwiedzających. I pewnie dlatego, w obronie przed Polaczkami-buraczkami, zakopano te wszystkie napromieniowane pojazdy w piździec - mimo że były ich setki i pewnie kosztowało to fortunę - a te które zostały przytwierdzono do betonowych podestów - jakby buractwo się zleciało i każdy by sobie zaczął zabierać a to lusterko, a to gałkę zmiany biegów, a to skrzynkę z narzedziami czy inny mały element (napromieniowany nawiasem mówiąc dawkami setki razy przekraczającymi normę bo ten sprzęt działał w najbliższej okolicy Strefy Zero) to potem mielibyśmy setki "przypadkowych i niewytłumaczalnych" zgonów młodych ludzi w całej Europie a i sam sprzęt zacząłby powoli "znikać" i za kilkaset lat zostałyby tylko korpusy i największe części. Chociaż oczywiście pula genetyczna na takich przypadkowych zgonach od napromieniowanych "fantów" by nie ucierpiała, bo wybiłoby najgorszych buraków o profilu osobowościowym drobnego pierdolonego polaczka-złodziejaszka za których tak nam wstyd w całej Europie
Zgłoś
Avatar
t................m 2013-12-02, 6:49 5
Autorze tematu, po opisach widać, że Twoja wiedza na temat miejsca, do którego się wybrałeś, jest znikoma i w dodatku przewodnik napchał Ci do głowy trochę bzdur.

Ale tak to jest, jak do Zony ktoś się wybiera, bo jest hype na ten temat lub nagrał się w Stalkera za dużo...

I polecam przegląd zdjęć, które wrzucasz, bo na niektórych nic nie widać lub nie wiadomo o co chodzi. Walisz po prostu jak leci.
Zgłoś
Avatar
WinterWolf 2013-12-02, 7:30
Eee a powiedz mi tak.... tyle radiacji przy różnych obiektach, jabłko, pomnik, mech itp itd, a Ty tak na lajcie podchodzisz do tego. Czy to aby czasem niebezpieczne?
Ps. jak Ci coś zacznie wyrastać, np 3cia ręka albo 2ga głowa, to porób foty
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie