18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
m................n 2013-03-24, 13:37 1
Ja pierdole... Najpierw wszyscy sapią, że abonament na TV się nie należy, a potem wszyscy jak leci oglądają chujstwa pokroju "must be the music" czy "gwiazdy tańczą na lodzie"...
Zgłoś
Avatar
Arivar 2013-03-24, 14:43
Tak jak to jury to chyba w żadnym innym programie nie wkurwiało tak bardzo.Trzymają niby te łapy na przyciskach i pierdolą głupoty pod nosem.Szczyt tego wszystkiego to moment w którym żaden się nie odwraca a potem nakurwiają farmazony o tym jaki to nie był dobry.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-03-24, 14:54 2
Pierwszy idol był w chuj lat temu a potem setki jego następnych edycji i klonów. Ci skretyniali ludzie nie zauważyli, że zwycięzcy tych programów nie robią wielkiej kariery. Po prostu mają w radiu 2-3 piosenki i słuch po nich ginie. Pamiętam jak pierwszego idola wygrała Ala Janosz, nagrała piosenkę o jajecznicy i więcej o niej nie słyszałem. Do dzisiaj jest mnóstwo głąbów które myślą, że pójdą do takiego programu i staną się sławni jak madonna. Za chuja się nie domyślą, że w takich programach chodzi o pokazywanie czubków którzy przyciągają widownię przed telewizory. Przyczyną tego stanu rzeczy jest wypranie ludziom mózgu i wmówienie im pseudo psychologicznych bredni o tym, że każde ich marzenie może się spełnić jak będą mocno chcieć albo długo czekać. No a potem im się wydaje, że są wyjebanymi talentami czekającymi aż świat ich odkryje. Człowiek zdrowo myślący będzie wiedział, że pośpiewanie przez parę minut czyjejś piosenki nie odmieni jego życia, nie da bogactwa ani milionów fanów i fanek gotowych się ruchać o każdej porze.
Zgłoś
Avatar
c................a 2013-03-24, 15:33
Wiedziałem, że będą się pluć niektórzy, że telewizyjny shit wrzucam. W Polsce dla ludzi z wielkim talentem to często jedyna droga do sukcesu, takie mamy realia. Większość osób występujących w tym programie nie ustępuje talentem Natalii, dlatego warto się tym zainteresować.
Piosenka jak i wykonanie na sadola się nadaje.
Zgłoś
Avatar
uladrakula 2013-03-24, 15:45
Coda, to jakaś Twoja koleżanka albo siostra, że koniecznie musiałeś to tu wjebać?
Zgłoś
Avatar
wowku 2013-03-24, 16:06
wypierdalać. to je sadistic.
Zgłoś
Avatar
PowerIsBack 2013-03-24, 16:08
coda napisał/a:

Wiedziałem, że będą się pluć niektórzy, że telewizyjny shit wrzucam. W Polsce dla ludzi z wielkim talentem to często jedyna droga do sukcesu, takie mamy realia. Większość osób występujących w tym programie nie ustępuje talentem Natalii, dlatego warto się tym zainteresować.
Piosenka jak i wykonanie na sadola się nadaje.



Pierdole, jak to niby może się na sadola nadawać? Bo co, bo ładnie śpiewa?

P.S. jak dla mnie, chujowe ;>
Zgłoś
Avatar
preceleq320 2013-03-24, 23:55
Ale ta blondyna z jury przećpana, myślałem że zara padnie XD
Zgłoś
Avatar
lukas0017 2013-03-25, 15:54
co się kurwa wyrabia z tym portalem?
Zgłoś