18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
alojz 2024-06-05, 20:39
pSTANLEY napisał/a:

Wygląda jak zapłon akumulatora li-ion. Zaraz pewnie zleci się kilku debili którzy napiszą o płonących samochodach elektrycznych, zupełnie zapominając przy tym oglądane tu pożary stacji paliw lub samochodów spalinowych.



Kurwa tak sie palą elektryczne auta, to używane niemieckie gówno chce nam wcisnąć Tusk ze swoją bandą - nie kupujcie tego bo se chałupy spalicie.

Mam nadzieje że spełniłem oczekiwania,
Zgłoś
Avatar
Olashenco 2024-06-05, 21:21
CzerstWybut napisał/a:

Zajebista ta technologia na baterie jak już coś jebnie to zostaje tylko spierdalac i patrzec z daleka jak sie smaży. Nie mogę sie doczekać aż tak jebnie w koncu jakiś elektrosamochodzik na parkingu podziemnym warszawskiego bloku 🥹



Wyjebują regularnie, tylko o tym "nie wiemy"
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-05, 22:39
Heliar napisał/a:

Diesla zgasisz gaśnicą,



Diesle się w ogóle palą?
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-06-05, 23:09
Siriuz napisał/a:

Diesle się w ogóle palą?



A tak se wpisałem pierwszy lepszy film

Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-05, 23:44
Siriuz napisał/a:

Diesle się w ogóle palą?



Diesle, benzyniaki, domy i hurtownie się palą.
Na zlecenie Wołomina.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-06-06, 0:05
Heliar napisał/a:

A tak se wpisałem pierwszy lepszy film



A to nie klima się zjarała? Chodzi o to, że to paliwo jest raczej trudno zapalić.
Zgłoś
Avatar
d-_-bE.Prigozhin61 2024-06-06, 12:45 2
Heliar napisał/a:

Jakiś punkt wymiany baterii zamiast czekanie na naładowanie?
Diesla zgasisz gaśnicą, lub jak dobrze się pali, to w 30 min straż to zrobi, a elektryk? Panie 6-12 godzin w zależności od baterii, jak zacznie to nic tylko spierdalać, a straż przyjedzie pilnować, żeby nikt nie podchodził. Temperatura spalania, skażenie, kwasy. Poczekajmy jeszcze 5 lat, będzie duża ilość szrotów elektrycznych, wtedy dopiero będą pożary, problem ze składowaniem. Nic tylko zielona przyszłość.



Pierdolisz propagande. Poczytaj o ogniwach NCA oraz co się pali w akumulatorach a nie pierdolisz głupoty
Zgłoś
Avatar
grzybek290 2024-06-06, 14:31
piękny dowód na to że każdy chłop to pizda. Brak wiedzy wykształcenia z resztą jak 90% pizd bez jaj w tym kraju. No panowie macie konkurencje
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2024-06-07, 0:43
Dlatego wszystkie magazyny energii odnawialnej, wstawiałbym do domów lewicy.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-06-07, 19:38 1
grzybek290 napisał/a:

piękny dowód na to że każdy chłop to pizda. Brak wiedzy wykształcenia z resztą jak 90% pizd bez jaj w tym kraju. No panowie macie konkurencje



Już kurwa widzę jak 90% takich jak Ty ogarnia cokolwiek innego niż "zrobienie paznokci", odwiedzenie fryzjera i kupowanie kosmetyków.
Praca jako asystentka albo sekretarka u wielce czcigodnego burmistrza, czy innego prezesa corpo bo lubią popatrzeć na swoją zabawkę.

Zgłoś
Avatar
pSTANLEY 2024-06-09, 1:09 1
alojz napisał/a:

Kurwa tak sie palą elektryczne auta, to używane niemieckie gówno chce nam wcisnąć Tusk ze swoją bandą - nie kupujcie tego bo se chałupy spalicie.
Mam nadzieje że spełniłem oczekiwania,



Nadal palą się rzadziej niż spalinowe. Mam pod domem elektryka, 7 lat i jakoś się nie spalił. Sąsiadowi za to spalił się benzynowy, ale tego nikt nie wrzuci do internetu i nie opisze w gazecie bo gawiedź, tak tępa jak ty, tego nie będzie klikać.

[ Dodano 2024-06-09, 01:12 ]
Maras0803 napisał/a:

No kurwa debil. A jak pali się śmietnik, to wina spalinowych czy elektrycznych? Co ma płonąca stacja paliw do samozapłonu elektrycznego gówna?



Dlaczego pominoles fragment mojej wypowiedzi nawiązujący do samochodów? Ponieważ nie pasuje do twojej debilnej narracji?

[ Dodano 2024-06-09, 01:15 ]
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Pierdolisz propagande. Poczytaj o ogniwach NCA oraz co się pali w akumulatorach a nie pierdolisz głupoty



Szkoda czasu dla debili. Najbardziej smuci mnie to że oni nie są zazwyczaj opłacani przez lobby naftowe tylko są po prostu dla nich pożytecznymi idiotami, zupełnie za darmo.
Zgłoś
Avatar
Maras0803 2024-06-09, 11:32 1
pSTANLEY napisał/a:

Nadal palą się rzadziej niż spalinowe. Mam pod domem elektryka, 7 lat i jakoś się nie spalił. Sąsiadowi za to spalił się benzynowy, ale tego nikt nie wrzuci do internetu i nie opisze w gazecie bo gawiedź, tak tępa jak ty, tego nie będzie klikać.
.



Nie rób kurwy z logiki. Na świecie jest 26 mln samochodów elektrycznych i ponad 1,4 mld spalinowych, to jak ma być inaczej?!?!?! Ile nieużywanych spalinowych aut dostało samozapłonu, zero. Pożary aut spalinowych są przez zaniedbanie użytkowników lub podpalenie, a te e-gówna same się zapalają przez zjebane akumulatory, więc przestań pierdolić jak jebana ameba. Do tego łatka ekologii jest mistrzostwem dla debili.
Zgłoś
Avatar
alojz 2024-06-09, 19:12 1
pSTANLEY napisał/a:

Nadal palą się rzadziej niż spalinowe. Mam pod domem elektryka, 7 lat i jakoś się nie spalił. Sąsiadowi za to spalił się benzynowy, ale tego nikt nie wrzuci do internetu i nie opisze w gazecie bo gawiedź, tak tępa jak ty, tego nie będzie klikać.
Dlaczego pominoles fragment mojej wypowiedzi nawiązujący do samochodów? Ponieważ nie pasuje do twojej debilnej narracji?
Szkoda czasu dla debili. Najbardziej smuci mnie to że oni nie są zazwyczaj opłacani przez lobby naftowe tylko są po prostu dla nich pożytecznymi idiotami, zupełnie za darmo.



Widzę, że żyłka w mózgu pękła )
Zgłoś
Avatar
grzybek290 2024-06-11, 14:27
Szary_Jeleń napisał/a:

Już kurwa widzę jak 90% takich jak Ty ogarnia cokolwiek innego niż "zrobienie paznokci", odwiedzenie fryzjera i kupowanie kosmetyków.
Praca jako asystentka albo sekretarka u wielce czcigodnego burmistrza, czy innego prezesa corpo bo lubią popatrzeć na swoją zabawkę.



pakuj dupe na budowe jebany nieudaczniku pokazuj rowa 15 latkom które będą mijać miejsce twojego żywota bo tylko taka przyszłość cię czeka:)
Doooopa cię musi dobrze boleć a może dopiero będzie? może ci się poszczęści i cię jakaś pizdeczka wydyma
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-06-12, 12:08
grzybek290 napisał/a:

pakuj dupe na budowe jebany nieudaczniku pokazuj rowa 15 latkom które będą mijać miejsce twojego żywota bo tylko taka przyszłość cię czeka:)
Doooopa cię musi dobrze boleć a może dopiero będzie? może ci się poszczęści i cię jakaś pizdeczka wydyma



Może czas najwyższy jakąś podstawówkę chociaż skończyć? Nawet wysłowić się nie potrafisz.
Zgłoś