18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
leonidkacap 2024-08-06, 9:54 1
pedał prawdziwy 100% mężczyzna nie tańczy
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2024-08-06, 10:26 2
lkshools napisał/a:

szczepmy sie ostatnia prosta ...............................



Moi rodzice sie szczepili 3 dawkami i dzwonili po całej rodzinie jacy to oni odpowiedzialni ale teraz już nie chcą rozmawiać na ten temat
Zgłoś
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-08-06, 10:35 2
Sadol nie wytrzymił dotyku kobiety i zmarł na zawał. Ot i cała hisotria.
Zgłoś
Avatar
Grubywiór 2024-08-06, 13:09 1
Jakie to jest urocze patrzeć na tych obywateli 5 świata, za każdym razem zdziwionych, że ktoś stracił przytomność. Przecież przed chwilą żył, co jest kur…
Zgłoś
Avatar
chada 2024-08-06, 16:24 1
kolejny symulant jebany się znalazł, w betonowe adidasy i do gangesu natychmiast
Zgłoś
Avatar
shoggoth 2024-08-06, 17:08 1
lukaszk1985 napisał/a:

Znam takich co jakby ich chcieli zaszczepić 10 i 20 dawką, to by pod przychodnią z wystawionym gołym dupskiem czekali.



Te 6 miesięcy po których miałem odpierdolić kitę na zawał czy inną sprawę sercową to od kiedy liczyć? Skoro włączyliście myślenie to pewnie udzielicie mi fachowej rady.

[ Dodano: 2024-08-06, 17:10 ]
kaziolord napisał/a:

Moi rodzice sie szczepili 3 dawkami i dzwonili po całej rodzinie jacy to oni odpowiedzialni ale teraz już nie chcą rozmawiać na ten temat



A od kiedy im te 6 miesięcy do zawału liczysz? Czy przestałeś bo już się z miesięcy lata zrobiły?
Zgłoś
Avatar
WrednyStaryDziad 2024-08-07, 9:30 1
shoggoth napisał/a:

Te 6 miesięcy po których miałem odpierdolić kitę na zawał czy inną sprawę sercową to od kiedy liczyć? Skoro włączyliście myślenie to pewnie udzielicie mi fachowej rady.
A od kiedy im te 6 miesięcy do zawału liczysz? Czy przestałeś bo już się z miesięcy lata zrobiły?



Generalnie mam wyjebane na to czy ktoś się szczepi czy nie i z jakiego powodu potem zdechnie, czy to wina szczepionki, bólu dupy czy bólu stulejki.

Ale na moje takie racjonalne myślenie - jak ja to widzę:

- HIV / AIDS istnieją od tylu lat i nie ma na to szczepionki - i to podobno choroby które stworzono aby wybić przeludnioną Afrykę
- COVID 19 też rzekomo choroba stworzona przez Chińczyków i tu cudowne koncerny farmaceutyczne wynalazły szczepionkę za którą zgarnęły pewnie biliony dolarów.

Reasumując - nie znam się na tym, ale ogólnie wole zdechnąć od Covida lub powikłań po nim niż nadstawiać dupę do szczepionki a później świecić w nocy.
Zgłoś
Avatar
shoggoth 2024-08-07, 13:09
lukaszk1985 napisał/a:

Generalnie mam wyjebane na to czy ktoś się szczepi czy nie i z jakiego powodu potem zdechnie, czy to wina szczepionki, bólu dupy czy bólu stulejki.
Ale na moje takie racjonalne myślenie - jak ja to widzę:
- HIV / AIDS istnieją od tylu lat i nie ma na to szczepionki - i to podobno choroby które stworzono aby wybić przeludnioną Afrykę
- COVID 19 też rzekomo choroba stworzona przez Chińczyków i tu cudowne koncerny farmaceutyczne wynalazły szczepionkę za którą zgarnęły pewnie biliony dolarów.
Reasumując - nie znam się na tym, ale ogólnie wole zdechnąć od Covida lub powikłań po nim niż nadstawiać dupę do szczepionki a później świecić w nocy.



Twój komentarz szeleści folią aż głowa boli. Słowa klucze ,,podobno", ,,rzekomo". A co do szczepienia to nie wiem gdzie kazali nadstawiać dupę, gdyż nawet w polszy szczepiono w ramię, gdyż to najmniej problematyczne miejsce.
Zgłoś
Avatar
WrednyStaryDziad 2024-08-07, 13:43 1
shoggoth napisał/a:

Twój komentarz szeleści folią aż głowa boli. Słowa klucze ,,podobno", ,,rzekomo". A co do szczepienia to nie wiem gdzie kazali nadstawiać dupę, gdyż nawet w polszy szczepiono w ramię, gdyż to najmniej problematyczne miejsce.



Napinasz się jak plandeka na żuku, żeby Ci żyłka we dupie ne pęcła

A "podobno" i "rzekomo" Coronaświrus miał być być taki groźny, zwłoki ludzi miały leżeć na ulicach a skończyło się tylko na tym, że majątki zdobyły firmy farmaceutyczne i wiele innych żyjących na chwile szału na np. maseczki, rękawiczki, płyny dezynfekujące itp. itd.

A o nadstawianiu dupy do szczepionki, jakbyś nie załapał napisałem w sposób kpiący... Niektórzy (mam tu na myśli ludzi z mojego otoczenia) zachowywali się jakby ta szczepionka miała ich zbawić do nieba, więc podejrzewam, że wiele ludzi w Polsce tak się zachowywało...

A z afery covidowej wyszło tyle co z rzekomej afery ze Stanowskim, Stonożny napalił się, że dowali Ziobrze przez Stanowskiego a zamiast śmierdzącej kupy wyszła kupa śmiechu.
Zgłoś
Avatar
shoggoth 2024-08-08, 18:47
lukaszk1985 napisał/a:

Napinasz się jak plandeka na żuku, żeby Ci żyłka we dupie ne pęcła
A "podobno" i "rzekomo" Coronaświrus miał być być taki groźny, zwłoki ludzi miały leżeć na ulicach a skończyło się tylko na tym, że majątki zdobyły firmy farmaceutyczne i wiele innych żyjących na chwile szału na np. maseczki, rękawiczki, płyny dezynfekujące itp. itd.
A o nadstawianiu dupy do szczepionki, jakbyś nie załapał napisałem w sposób kpiący... Niektórzy (mam tu na myśli ludzi z mojego otoczenia) zachowywali się jakby ta szczepionka miała ich zbawić do nieba, więc podejrzewam, że wiele ludzi w Polsce tak się zachowywało...
A z afery covidowej wyszło tyle co z rzekomej afery ze Stanowskim, Stonożny napalił się, że dowali Ziobrze przez Stanowskiego a zamiast śmierdzącej kupy wyszła kupa śmiechu.



Po pierwsze ciężko załapać co z twoich bredni piszesz jako ,,kpinę" a co jako ,,prawdę". Wszystko piszesz z tak spiętymi pośladami, że mało hemoroidów nie dostaniesz. Jak zapewne wiesz, tylko udajesz bo ci się narracja nie skleja, nie piszemy o samym kondonawirusie, na którego reakcja mediów była z oczywistych powodów mocno przesadzona. Piszemy o samej szczepionce, o której ludzie tacy jak ty i tobie podobni pisali, że w ciągu 6 miesięcy wytłucze wszystkich zaszczepionych. Tak jak wcześniej miał wytłuc wspomniany wirus. Ja zaszczepiłem się, bo wymagali w robocie, jednakże decyzja nastąpiła po konsultacji z dwoma lekarzami. Dlatego przy każdej okazji pytam wszelakich szurających foliarzy od kiety mam sobie te 6 miesięcy liczyć. I generalnie dostaję odpowiedzi takie jak od ciebie.

Co do pissowskiego lizydupa stanowskiego czy oszołoma skorupiaka to nie mam pojęcia o czym piszesz, gdyż twórczości ani jednego ani drugiego nie śledzę. A informacje z kraju mojego urodzenia odbieram w bardzo ograniczonym zakresie. I niespecjalnie mi to przeszkadza.
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-08-09, 7:48
Indie i zawał. Nic nowego.
Zgłoś
Avatar
Kamaellos 2024-08-09, 19:15
fajnie jak pominęli pierwszą pomoc i od razu przeszli do zadumy nad zmarłym.
Zgłoś