18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Na skrzyżowaniu w lewo zgłoszony przez Centurion
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:40
🔥 Hindus w koszuli... - teraz popularne
Avatar
kretowicz14 Dzisiaj 18:28
Trochę po edukuję, ale jak chcecie to mnie skarcicie jak bandy idiotów komentujących pod filmikami stop cham

Ważne info:
lexsecure.pl/na-rondo-wjezdzamy-bez-kierunkowskazu-zapadl-prawomocny-wyrok

Na rondzie - czyli na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym - pierwszy błąd instruktora - nie precyzuje na czym dokładnie, nie dajemy kierunkowskazu do wjazdu na to rondo - jedynie sygnalizujemy chęć zjechania ronda, a dlatego że zjazd jest w prawo to używamy tylko prawego kierunkowskazu, lewy służy np do zmiany pasa na rondzie które ma wydzielone pasy do odpowiednich kierunków jazdy.
Drugi błąd instruktora - to formalizuje się który zjazd od wjechania na rondo. Co jak rondo ma 5 zjazdów/wjazdów , zgodnie z logiką jest w prawo na wprost i w lewo - czyli 3 zjazd licząc od prawej, lub 1 od lewej, to wychodzi na to że może być 3 i 4 zjazd.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Dzisiaj 18:32
sadistic.pl/na-skrzyzowaniu-w-lewo-vt581021.htm już zwątpiłem, że to znajdę, nie wiedziałem co jeszcze można wpisać i wstukałem "w lewo" i to był dobry traf

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Avatar
Zinou0 Dzisiaj 18:41
KosmatyHui napisał/a:

No wlasnie walenie kierunku w lewo na rondzie to jest nieprawidlowo uzyty kierunkowskaz. Rondo to nie zwykle skrzyżowanie. Oddaj prosze lepiej prawo jazdy do nastepnej paczki chipsow.



No a jak są dwa albo trzy pasy bo wielkie rondo to już całkiem pojebane... Bo chłop będzie zaznaczał zmianę pasa cały czas jak jedzie np prawym.......
Zgłoś
Avatar
donkapusta Dzisiaj 18:43
Chłop nagrał filmik i trolluje. Oczywiście teraz egzaminatorzy nagrywają teflonem egzaminy.
Zgłoś
Avatar
AnalAcrobat Dzisiaj 19:02
ByGryzzli napisał/a:

Kierunek się wbija przy zjeździe z ronda a nie przed wjazdem



Nie chce mi się sprawdzać, ale mnie uczyli tak, że to normalne skrzyżowanie. A więc przed rondem kierunek w lewo i dopiero przy zjeździe w prawo.
Zgłoś