18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
smc 2023-03-05, 1:16
Jest zajęty, mieszka w Paryżu...
Zgłoś
Avatar
pawianek85 2023-03-05, 7:33
Był kiedyś taki film co człowiek tez zjadał myszkę.
Zgłoś
Avatar
Damz 2023-03-05, 11:50 2
Zwierzę przeżyło. Mysz nie.
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2023-03-05, 14:38
Jak któryś z moich węży nie chciał jeść to mysz, szczur czy kilka razy królik dostawał w łeb młotkiem, albo w siatkę i o ścianę po czym do zamrażarki. Czasem jak się szukało czegoś na rosół czy lodów w lato to się grzebało między tymi gryzoniami. A w Wigilię wyjąłem jedną mysz i powiesiłem za ogonek na choince - bo jak jest zamrożony to jest sztywny, a że w szufladzie zawsze mało miejsca to był zawsze zawinięty jak haczyk, idealnie do powieszenia.
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2023-03-05, 15:05
TylerPL napisał/a:

Jak któryś z moich węży nie chciał jeść to mysz, szczur czy kilka razy królik dostawał w łeb młotkiem, albo w siatkę i o ścianę po czym do zamrażarki. Czasem jak się szukało czegoś na rosół czy lodów w lato to się grzebało między tymi gryzoniami. A w Wigilię wyjąłem jedną mysz i powiesiłem za ogonek na choince - bo jak jest zamrożony to jest sztywny, a że w szufladzie zawsze mało miejsca to był zawsze zawinięty jak haczyk, idealnie do powieszenia.



Jeżeli masz na każdym cm2 ciała chujowy tatuaż i tunele w uszach to piszę prace magisterską pt. zjebanie umysłowe a hodowanie jaszczurów/pająków. Idealnie się wpisujecie w schemat.
Zgłoś