18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 15:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:44
Avatar
S................x 2013-12-06, 18:53 1
fabiothethird, Ile razy można ci powtarzać, że w RPA akurat nie biali się panoszyli, tylko założyli kraj, który świetnie się rozwijał i przez to, jak dobrze to wyglądało, zaczęło napływać do niego mnóstwo czarnych i stopniowo zaludniać ten kraj. Apartheid był jak najbardziej słuszny, ponieważ to biali byli u siebie a czarni tam po prostu przybyli. To swego rodzaju wizja, jaka czeka Europę. My, biali zasiedliliśmy stary kontynent tysiące lat temu, dbając o jego rozwój i dorobek cywilizacyjny i dlatego teraz nadciąga do nas stale fala imigrantów. Nadejdzie czas, gdy będą większością i zaczną nami rządzić.

RPA się stacza przez czarny rasizm. Bo czarnym musi rządzić biały człowiek, dopóki większość tej rasy nie zacznie sobie radzić z podstawowymi problemami.
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2013-12-06, 19:05 1
@korinogaro, @PureWhite - no to się cieszę, że co do poglądów politycznych mamy jasność. Nie ma nic gorszego niż rządy lewicowe, zasiłki, państwo opiekuńcze, już o takim syfie jak feminizm, gender i związki homo nie wspominając. Ja jednak rozumiem go z innej strony. Otóż jestem autochtonem, który zmaga się z ludnością napływową, których komuniści tu przesiedlili z całej Polski do pracy. Oni na siłę chcą wprowadzać swoje zwyczaje i prawa, które są całkowicie sprzeczne z naszą kulturą i godzą w nasze dobre obyczaje. Na to zgody być nie może i za swój osobisty cel postawiłem sobie odebranie mojej ojczystej ziemi satrapom. Nawet nie wiecie jak to boli, jak jakiś kutas, który twierdzi, że mieszka tu już tyle lat, że czuje się rodowitym mieszkańcem podpisuje uchwałę o tym, żeby puścić drogę szybkiego ruchu przez piękne, zielone teryny, które mój dziadek pielęgnował w pocie czoła. Jest to dla mnie historyczna hańba i dyshonor. Mam na szczęście taką przewagę, że mogę walczyć o władzę w wyborach, bez przelewu krwi.

@Slonx -
Cytat:

dlatego teraz nadciąga do nas stale fala imigrantów

a nie sądzisz, że tą fali Europa sama sobie sprowadziła rękami Angoli i Żabojadów, którzy woleli naściągać muslimów, żeby odwalali za nich całą brudną robotę, nie myśląc o tym, że kiedyś może się to zwrócić przeciwko nim? Czyż historia nie zna Spartakusa czy powstania sipajów?

______________

Skończyłem politologię i mam pracę.
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-12-06, 23:41
fabiothethird napisał/a:

a nie sądzisz, że tą fali Europa sama sobie sprowadziła rękami Angoli i Żabojadów, którzy woleli naściągać muslimów, żeby odwalali za nich całą brudną robotę, nie myśląc o tym, że kiedyś może się to zwrócić przeciwko nim? Czyż historia nie zna Spartakusa czy powstania sipajów?



Nie ma niczego złego w sprowadzaniu taniej siły roboczej pod warunkiem, że ma się nad tym jakąś kontrolę i czyni się to odpowiedzialnie. Gdyby było powiedziane jasno: "Nie jesteście u siebie, dostosujcie się do naszego prawa, naszych zwyczajów i naszej kultury, albo wyjedźcie" wtedy nie byłoby problemu. Problem jest taki, że ktoś chce im stworzyć warunki takie, jak u nich.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów