18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
super_stefek 2010-07-04, 18:43
ja nie moge sadistic schodzi ma psy nagle wszyscy staja sie skarbnicami lingwistycznych anomalii
Zgłoś
Avatar
kolejny 2010-07-04, 21:36
Człowiek Drzewo napisał/a:

ALTON widać że i ty nim jesteś, zanim zaczniesz komentować lepiej dowiedziałbyś się wszystkiego(a przynajmniej wystarczająco dużo by móc wziąść udział w rozmowie) o temacie, bądź zagadnieniu, które pragniesz poruszyć. Slang najczęściej jest utożsamiany z przygłupami po wyrokach lub młodzieży buntującej się dla samego buntu, lecz jest to też język używany w żeglarstwie, wszelakich środowiskach naukowych, czy medycynie i nie jest jedynie specyficznymi określeniami, czy zwrotami mającymi odróżnić daną grupę społeczną czy uniemożliwić zrozumienie postronnemu słuchaczowi.



MaliszHH napisał/a:

Poda ktos tytul nuty....


A co to ma niby wspólnego na przykład z wspomnianym przez ciebie srodowiskiem naukowym medycyną czy kurwa z żeglarstwem?
Rozumiem, że chciałes pochwalić się ze swiężo nabytą wiedzą, ale przestań pierdolić nie od rzeczy.
Zgłoś
Avatar
r4dzik 2010-07-04, 21:45
tak powinno byc w polsce, wpierdol, a potem pytanie o imie i nazwisko, jak za komuny

______________

Bóg nie jest sadystą, żeby skazywać kogoś na wieczne męczarnie. śmierć to zapłata za grzech, a nie wieczne męczarnie. Po śmierci nie ma nic.
Zgłoś
Avatar
w300i 2010-07-05, 0:41
Cytat:

tak powinno byc w polsce, wpierdol, a potem pytanie o imie i nazwisko, jak za komuny



chuja prawda...

w Polsce najpierw powinien być ostrzegawczy strzał w tył głowy...
Zgłoś
Avatar
Człowiek Drzewo 2010-07-07, 21:29 1
@kolejny

wybacz, starałem się ale nijak nie mogę zrozumieć o co Ci konkretnie chodzi. Napisałem sprostowanie w którym możliwie najprościej objaśniłem "jak to kurwa z tym jest". A jeżeli nie potrafiłeś tego pojąć to lepiej zajmij się oglądaniem filmików i zdjęć, zapewniam Cię, wychodzi ci to dużo lepiej niż pisanie.

@Alton

Dziękuje ale wystarczy mi porządek i względny ład na sadolku
Zgłoś