18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Konan 2012-11-14, 11:49 2
@Bugini

0:51 jakie cudo! Godzinami mogę się wpatrywać! <3
Zgłoś
Avatar
lubobg 2012-11-14, 12:16
Według mnie gdyby nie wojna, Warszawa konkurowała by z większością europeijskich stolic. Ale w 1935
Wawa w większości nie była podłączona do kanalizacji, czym odstawała. Co do obecnej sytuacji, wygląda to następująco: jest dużo zagranicznych biur architektonicznych światowej sławy ktorych budynki miały powstać w Warszawie, ale urząd miasta robi ich w balona cały czas. Obecnie myślę że około 5-6 wielkich biur architektonicznych ma sprawy w sądzie przeciwko miastu. To niestety odpycha potencjalnych inwestorów
Zgłoś
Avatar
Sombrero360 2012-11-14, 13:03
I jak zwykle uważamy, że jesteśmy jacyś wyjątkowi. Polska to kraj przeciętny, nawet najprzeciętniejszy z możliwych Warszawa (gdyby nie wojna) byłaby przeciętną stolicą europejską, ale od NYC mocno by odstawała, mimo wszystko
Zgłoś
Avatar
ProLama 2012-11-14, 14:06
nitrox89 napisał/a:

Aaa chuja by było za przeproszeniem.. I tak by kradli i by gówno było bo taka już Polska natura.



Kula w łeb;).
Zgłoś
Avatar
Gary Muwaut 2012-11-14, 14:06 1
nitrox89 napisał/a:

Aaa chuja by było za przeproszeniem.. I tak by kradli i by gówno było bo taka już Polska natura.



To akurat spuścizna po komunie, bo czego oczekiwać po narodzie, którego cała elita kulturalna i naukowa została wybita w katyniu, albo wywieziona na syberię... a za komuny z kolei jak ktoś nie nakradł i nie nakombinował, to gówno miał, no i tak nam zostało
Zgłoś
Avatar
Pawlaczek 2012-11-14, 16:47
longlong7 napisał/a:

taka tam polska przed bombardowaniemObrazek



No to akurat nie za dobry przykład zniszczeń
klik
Zgłoś