18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Next lvl Burnout
Zembowy Wruzek • 2011-05-24, 12:48
Palenie gumy



Temat zostal uznany przez moderatora jako hard i wystawil mi ostrzezenie. Za co kurwa? jaki hard?

[ Komentarz dodany przez: blackhunter6: 2011-05-24, 12:51 ]
Filmik został usunięty z powodu braku opisu. Czytaj regulamin przed wstawieniem jakiegokolwiek materiału.

4.2. Każde zdjęcie lub materiał wideo powinno być poprzedzone tekstem, opisującym jego zawartość.
Zgłoś
Avatar
Azazel91 2011-05-25, 23:03
ulthart napisał/a:

Kurwa myślałem że wybuchnie...



Chyba ci mózg wybuchnie...
Poczytaj sobie o tym czym jest benzyna i czemu gry kłamią z wybuchającymi samochodami.

No chyba że miał podtlenek LPG ale to inna bajka.
Zgłoś
Avatar
k................a 2011-05-25, 23:24
NIiiIiIiI chuja to nie jeste hard ... tylko jakaś faja sie griluje
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2011-05-26, 1:49
Earth napisał/a:

Adminom polecam lekturę słownika języka polskiego.

Słowo "powinien" :

"powinien (2)
może, ale nie musi, np. wieczorem powinien zjeść kolację "

Tak więc, albo zmieńcie regulamin na zgodny z Waszymi zamierzeniami, albo skończcie z tą 'elo-gorliwością'.



A ja polecam zapoznanie się z wykładnią języka prawniczego, a za taki można uznać ten w regulaminie. To wszystko są formy powinnościowe które nakazują, więc skończ Waść pierdolić herezje i przestrzegaj regulaminu. Jeśli dalej nie wierzysz, to zaglądnij do kodeksu, złam pierwszy lepszy paragraf gdzie jest "powinien" albo "nie powinien" zgłoś się na policję, poinformuj ich o tym i rzuć podobną formułką jak tą którą napisałeś powyżej, cwaniakuj dalej ukazując bezkres swej niewiedzy

Odnośnie definicji słownikowej, byłem kiedyś na sprawie gdzie jakiś głąb przyniósł 7 słowników i przytoczył z każdego definicję w/w "powinien" - oczywiście sprawę przegrał
Zgłoś
Avatar
rossavu 2011-05-26, 12:54
"strzal z korby" - tak to jest jak zapomina sie przebijac biegi przy paleniu
Zgłoś
Avatar
Given 2011-05-26, 20:44
@rossavu, nie koniecznie, w dobrym stanie pociagnie ardzo dlugo na paleniu Ten silnik ewidentnie juz byl pasci U mnie w okolicy jest grupa ETOJ (Extreme Team Ostra Jazda), jednemu sie panewka w motorze odklejala wiec konczyl silnik takze strzalem z korby pilujac 4 minuty na jednym biegu palac gume
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2011-05-27, 9:36
Given napisał/a:

@rossavu, nie koniecznie, w dobrym stanie pociagnie ardzo dlugo na paleniu Ten silnik ewidentnie juz byl pasci U mnie w okolicy jest grupa ETOJ (Extreme Team Ostra Jazda), jednemu sie panewka w motorze odklejala wiec konczyl silnik takze strzalem z korby pilujac 4 minuty na jednym biegu palac gume



Czyzby z polsyntetyku przeszedl nagle na syntetyk?

Znalem goscia ktory sobie poxipolem panewke dokleil
Zgłoś