18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Neymar
Mr Dan • 2013-06-26, 23:26
Jak wiecie już chyba, to Neymar jest nowym piłkarzem FC Barcelony.

Jak widać na filmie, to już jest w "formie"

Zgłoś
Avatar
Tweety56 2013-06-27, 20:05
Strasznie szkoda mi Neymara. Ma ogromny talent do piłki nożnej, a będzie go musiał zamienić na talent aktorski... visca el barca ? <-- raczej nigdy .
Zgłoś
Avatar
Dżoker 2013-06-27, 20:52 1
Jedyne za co można lubić Barcelone to za stare czasy, kiedy był Deco, Giuly, Ronaldinho, Eto'o. Nie odpierdalali jak teraz. W tych latach, kiedy ci piłkarze grali miałem ogromny szacunek do tego klubu mimo, że kibicowałem Realowi. Ale teraz bez skrupułów mogę nazwać ich Barcelońskimi kurwami, bo to jedyne trafne określenie na nich. Z resztą jak na większość ich kibiców.
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2013-06-27, 21:32
haqer napisał/a:

Było sadistic.pl/oscarowa-rola-neymara-vt210260.htm
A poza tym dostał korkami po paluchach z pełnym przytupem.

Obrazek



Skoro, aż taki jesteś, że było, to zauważ, że filmik, jaki dodałem był dodany o 23:26, a ten temat, który był wstawiony po moim, że niby już "było" został wstawiony o 23:28.

Zanim napiszesz, że "było", sprawdź godzinę, bo byłem 2 minuty szybszy, a tego gifa nie wstawiłem tylko dlatego, że na nim jest tylko 1 ujęcie
Zgłoś
Avatar
pitt 2013-06-27, 21:58
ależ z gracją to zrobił !! to dla tego takie hajsy za niego płacą, koledzy z FCB też nie gorsi czekam na finał LM 2013/2014. Jak na jednego pięknego gola będzie jedna dobra symulacja jestem z chłopaka dumny.!

Podpisano: Bez bólu dupy kibic Barcelony :!!
Zgłoś
Avatar
Hassos 2013-06-28, 9:35
brunobuszmen napisał/a:



To dziwne że bronie swojego klubu?! Już wiem co Cie boli Tak ironicznie zapytam, ile trofeów zdobył Twój Real w tym sezonie? Hmm, chyba 0? tak, tak 0... Dodam że mógłbyś sie nauczyć wzajemnego szacunku dla klubów, nawet wrogich dzieciaku...



MÓJ REAL???? Ja z nimi dzieci nie mam, ba nawet ich osobiście nie znam. Nie znam piłkarzy, trenerów, nawet pana który kosi trawę. Widzę ich jedynie w telewizji, więc jedyne co mogę o nich powiedzieć to to, że lubię ich oglądać i im kibicować, a nie mam jakieś złudne poczucie przynależności do jakiejś grupy, bo Ty pewnie w towarzystwie opowiadasz 'a moja barcelona, to super w gałe gra'. Chuja, żadna twoja barcelona, nawet nie wiedzą o istnieniu takiego płaczka jak ty i mają w ciebie wyjebane. I wyjebane mam w to ile Real zdobył pucharów. Nie dały mi one pieniędzy do życia. Więc mi tu leszczu z takimi pierdołami nie wyjeżdżaj.
Zgłoś
Avatar
simba23 2013-06-28, 14:37
Ja pierdolę, tak trudno ogarnąć, że w tych czasach "wykartkowanie" rywala, to też element taktyki? Zwłaszcza w tych poważniejszych meczach? A, że wygląda to jak wygląda, to już inna sprawa.
Zgłoś