18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Niby biały a gada jak ONI
~Velture • 2024-04-05, 8:26
Nie dość, że z zachowania czarny to jeszcze gada jak typowy czarny...

(Nie, nie będzie BONK'a więc kto liczy na to może nie odpalać)

Zgłoś
Avatar
panar3 2024-04-05, 15:00 3
Szkoda,że mu nie zajebał tą pałą!
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-04-05, 22:12 5
Tępić takie kurwy !

Dymson30 napisał/a:

To samo właśnie miałem napisać kurwa jest na chacie chłop i nie zabierze przesyłki sprzed chaty ja pierdolę



wy to macie chyba po 15 lat ,moja chata moje podwórko jak będę chciał to paczkę będę trzymał na podwórku 10 lat jak mi się spodoba, chuj ci do tego .. takim jak ty powinni upierdolić łapy przy samej dupie !
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2024-04-05, 23:55 2
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2024-04-06, 0:25
Nie mają tam przesyłek rejestrowanych? Dostarczania do rąk własnych? Paczkomatów? Średniowiecze
Zgłoś
Avatar
robertflash 2024-04-06, 13:20
Ppoolicjjaaa napisał/a:

Tępić takie kurwy !
wy to macie chyba po 15 lat ,moja chata moje podwórko jak będę chciał to paczkę będę trzymał na podwórku 10 lat jak mi się spodoba, chuj ci do tego .. takim jak ty powinni upierdolić łapy przy samej dupie !



racja, twoja chata, twoje podwórko, ale z takim naiwnym myśleniem sam masz chyba niespełna 15 lat
możesz obłożyć się złotem i przejść się po dzielnicy rodem z lat 90-tych, ale bierz pod uwagę różne skutki takiego działania
Zgłoś
Avatar
tokwone 2024-04-06, 21:11
Banowanyzanic napisał/a:

Każdy biały który mówi "bro" powinien być odstrzelony.. to gadka czarnuchów z jednej klatki.

A Biali Bracia to co?
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-04-06, 23:12 1
robertflash napisał/a:

racja, twoja chata, twoje podwórko, ale z takim naiwnym myśleniem sam masz chyba niespełna 15 lat
możesz obłożyć się złotem i przejść się po dzielnicy rodem z lat 90-tych, ale bierz pod uwagę różne skutki takiego działania



mój dom moja twierdza . więc chuj mnie obchodzą skutki działania złodzieja. bo jak bym złapał go na gorącym uczynku w takowej sytuacji .By nie było czekaj.Jak wyciągasz łapy po nie swoje to jesteś takim samym śmieciem jak złodziej ! skoro próbujesz to tłumaczyć więc na bank masz te 15 lat i jeszcze świata nie ogarniasz....
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-04-07, 0:20
Banowanyzanic napisał/a:

Każdy biały który mówi "bro" powinien być odstrzelony.. to gadka czarnuchów z jednej klatki.



Czarnuchy za samo oddychanie również...
Zgłoś
Avatar
Aramanga 2024-04-30, 10:49
Velture napisał/a:

Masz taki wielki biały napis na niebieskim tle na środku filmu.
Przeczytaj go.
Dowiesz się czemu ta paczka tam leżała a gośc był w domu, nagrywał to i miał kij w łapie.



Kij w łapie na bliski dystans trzyma się w połowie.
Zgłoś