18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
PsikutaBezS 2024-06-04, 18:46 8
Bo nie jeździ się samochodem wzdłuż po chodniku (zwłaszcza tyłem ) ale do wieśniaków to jeszcze nie dodarło.
Zgłoś
Avatar
multiple_sprzedam_pilnie 2024-06-04, 23:30 1
Henboh napisał/a:

Wszystko ładnie pięknie, tylko to nie wygląda na drogę, więc zombi zjebało, ale to kierowca spierdolił po całości.



No racja, typ pewnie nie miał prawa tam być, tylko dlaczego w takim razie to ona będzie kaleką a kierowcę czeka mandat?

Jak dla mnie to dla kierowcy jest małe "ups" a to babka popełniła życiowy błąd nie patrząc gdzie lezie.

Oczywiście można dywagować ile kierowca przepisów złamał, ale marne z tego pocieszenie dla babki, która jeżeli przeżyła, to będzie srała do woreczka siedząc na wózku.
Zgłoś
Avatar
dracov6664 2024-06-05, 8:00 2
Dlatego po ścieżkach i chodnikach się nie jeździ !!!!
Zgłoś
Avatar
kubaska5 2024-06-05, 10:23 1
Ahhh te telefony ciągle jest coś lepszego. Niż własne przejechane
Zgłoś
Avatar
dr.lecter 2024-06-05, 15:16 1
zbigniewz napisał/a:

a gość jechał po chodniku ...



Tak się właśnie kończy jeżdżenie po chodniku. Ja jeżdżenie po chodniku powinna być kara w postaci odebrania prawa jazdy na dwa lata oraz 10 tys grzywny.
Ale oglądając filmy na kanałach takich jak Samochodoza, Konfitura czy Stop Cham Warszawa mam wrażenie, że do niektórych jeszcze nie dotarło, że jeżdżąc po chodniku stwarzają śmiertelne zagrożenie dla pieszych.
A każdy kto pisze, że baba się w telefon patrzyła i lazła jak święta krowa jest debilem i inwalidą umysłowym. I po każdym takim skurwysynu powinien taki bus przejechać - koniecznie załadowany.
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-06-05, 15:51 1
Oczywiście te sadolowe wysrywy o tym że ofiara też winna już nie mogę o tym czytać, w moim mieście śmieciarka rozjechała emerytkę na trakcie pieszo-rowerowym bo babcia nie miała takiego refleksu i kondycji żeby uskoczyć, i co też zjebała? W telefon na 100% nie była wpatrzona bo jedyny jaki miała to taki z nakręcaną tarczą... już nie wspominając o osobach upośledzonych, niepełnosprawnych, dzieciach itd.
Idąc chodnikiem w parku nie patrze czy przypadkiem zaa krzaków nie wyjedzie mi dostawczak kurwa jego mać i wy też tak nie robicie więc skończcie pierdolić, jakby za taką jazdę i potrącenie kogoś była by surowa kara bezwzględnego więzienia to nigdy nikt by nie ryzykował..
Zgłoś
Avatar
klakers6 2024-06-05, 20:56
ale wy wszyscy jesteście popierdoleni mocno. Kurwa ten debil jedzie jakimś deptakiem. Chuj, że baba patrzy w telefon. Wy też kurwa tak robicie ale to ten debil jechał po deptaku. A jak dziesko by tam szło to co? Jebani pojebańcy z was.
Zgłoś
Avatar
panar3 2024-06-06, 16:19
Takiej tępej lochy mi nie szkoda. Typowa przyszła madka durnych lewaków czarnymi chujami robionych, Ha tfu!
Zgłoś