18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
birddog102 2024-06-14, 8:40 1
PabloSkills napisał/a:

Ciekawość świata zwyciężyła. I brak poczucia zagrożenia.


Widząc filmy z tego syfiastego kraju, mam wrażenie ze ta funkcja jest tam nie zasubskrybowana.
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-06-14, 9:08 1
Polacco Sivusco napisał/a:

Kurwa, stać ich na kamerkę, żeby monitorować...ale zabezpieczyć balkonik to już ciule nie potrafią ...!!!!



Balkon jest zabezpieczony - ma barierki. Po prostu dziecko ma głupich rodziców, nie zwalaj na właściciela bloku bo ten nie ma sobie nic do zarzucenia w tym wypadku. Wg ciebie to świat ma być pancerny i obity materacami bo jakieś debile mają gówniaka, czy jak?
Zgłoś
Avatar
korax 2024-06-14, 9:59
turor napisał/a:

Ciekawe czy są ciapate aniołki ?



Nie ma, dostają skrzydełka i wracają jako nietoperze
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-06-14, 15:44 1
co jak co ale małego dziecka szkoda a każdy kto twierdzi inaczej zasługuje na kulkę w tył głowy.
Zgłoś
Avatar
mamurra 2024-06-16, 17:59
PabloSkills napisał/a:

Ciekawość świata zwyciężyła. I brak poczucia zagrożenia.



Trudno, żeby (na oko) dwuletni gówniarz miał poczucie zagrożenia. Choćby był nie wiem jak biały.

Ogólnie to jest tak: albo stoisz nad takim dzieciakiem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - wtedy jesteś rodzicem nadopiekuńczym albo zgoła toksycznym. Natomiast jeśli tego nie robisz, ale zajmujesz się utrzymaniem domu, sprzątaniem, robieniem obiadu, myciem zębów, piciem herbaty itp., wtedy gówniarzowi zajmie dokładnie dwie minuty twojej nieuwagi, żeby spierdolić się z 10 piętra albo - jeśli mieszkasz na parterze - wjebać się pod samochód.

Tak że tak.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2024-06-18, 23:25
mamurra napisał/a:

Trudno, żeby (na oko) dwuletni gówniarz miał poczucie zagrożenia. Choćby był nie wiem jak biały.
Ogólnie to jest tak: albo stoisz nad takim dzieciakiem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - wtedy jesteś rodzicem nadopiekuńczym albo zgoła toksycznym. Natomiast jeśli tego nie robisz, ale zajmujesz się utrzymaniem domu, sprzątaniem, robieniem obiadu, myciem zębów, piciem herbaty itp., wtedy gówniarzowi zajmie dokładnie dwie minuty twojej nieuwagi, żeby spierdolić się z 10 piętra albo - jeśli mieszkasz na parterze - wjebać się pod samochód.
Tak że tak.



Wystarczy mieć trochę wyobraźni ogarniać swoje dziecko komunikatywność żeby wiedzieć kiedy zaczyna kumać... a tak ogólnie to chyba dziecko w wieku maks. 3 lat wiadomo zupełnie nie świadome to jakaś klatka schodowa bardzo prawdopodobne brak zamknięcia drzwi i idę robić obiad oglądać telenowele mały bawi się w pokoju proste że 90% takich przypadków to wina opiekunów/rodziców. Jednak ciężko kogoś winić, raczej tylko przy karygodnych zaniedbaniach/

[ Dodano: 2024-06-18, 23:31 ]
Karać nie winić Zawiasy w takich przypadkach lecą.
Zgłoś