18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
smc 2023-05-27, 1:15 1
zipi napisał/a:

dziekować dla Putina .



Mocno ze wschodu? Białystok, czy już poza granicą?
Zgłoś
Avatar
JebacPiSForever 2023-05-27, 5:48 1
Kurwa onuce podniecone teraz w internetach, bo stary z frontu w kawałkach nie wrócił, bo pewnie sprzedał swój oddział za butle birolu , używany kibel,wieżę stereo i pralkę teraz całą wiochą wąchają klej walą się w dupsko po mordach i próbóją a nawet mają czelność zakłucać, umoralniać i wdawać się w dyskusję w internetach próbując nawiązać jakiś kontakt z ludźmi myślącymi. Jebał was lokalny pop rozdając kiłe, dżumę i koklusz za dostęp do internetu. Nauczcie się dbania o higienę i podcierania dupy po sraniu oraz kopulacji między sobą i zwierzętami. Pałki Jołki.
Zgłoś
Avatar
zotrix 2023-05-27, 6:32 6
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

A kogo kurwa obchodzi jakiś tam wołyń. Ja mam na to wyjebane i chuja na to kładę. Zajebali Polaczka to zajebali i po chuj o tym gadać. Było minęło. Liczy się tu i teraz!



a kogo kurwa obchodzą twoje pedalskie wypociny, zdechniesz i chuj ci w dupe do trumny
Zgłoś
Avatar
Małpkiskaczą 2023-05-27, 10:04 1
BarmanInternetu napisał/a:

Ładnie ci ten tępy beret propaganda proukrowska wyprała.Kazdy kto jedzie po śmieciach banderowskich jest twoim zdaniem onucą czy ruskim trolem haha



Spójrz w kalendarz i zobacz który mamy rok i zdejmij plakat zbrodniarzy ak bo matka sie ciebie wstydzi.

kocur napisał/a:

jak i twojej babce, czy matce. Jebać całe kurestwo na wschód od Buga.
Kot dał ci głos ? Teraz biedne kurwy banderowskie. Rojava? Palestyna ? Koptowie w Egipcie? No tak za daleko.



Zobacz maps.google.pl i z całej siły wysil ten orzeszek który masz w tym pustym garnku i zastanów się obok kogo chcesz postawić swój dom.
Zgłoś
Avatar
habiTEK 2023-05-27, 12:44 1
zipi napisał/a:

wy jebane kurwy powinniscie dziekować DLAla Putina bo to wlasnie on uraotwał Europe



A jak sie juz nauczysz pisac poprawnie po polsku, to idz i jebnij ruskiego samogonu szklane i jebnij sie w łeb.
hahaha jaka skladnia zdania
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2023-05-27, 18:24 1
Pit napisał/a:

Jeden zwykły chuj to ty jesteś tak jak ta zjebana pizda co kopie jak czarnuch.



morda tam wschodnia kurwo
Zgłoś
Avatar
chrisziihmed5 2023-05-27, 22:03 1
Szangti napisał/a:

UPAdlinskie kurwy czy ruskie?



UA czy RUS , pierwszy byś poleciał na nie jakby Ci chciały dać
Zgłoś
Avatar
User66 2023-05-27, 23:32 3
I ukrainskie i ruskie to kurwy. Kazdy wie ale nikt otwarcie nie mowi.
Zgłoś
Avatar
cz4rnuchy_to_sludzy 2023-05-28, 1:55 1
Brawurowy but na ryj! headshot!

chrisziihmed5 napisał/a:

UA czy RUS , pierwszy byś poleciał na nie jakby Ci chciały dać



oczywiście bo do tego i tylko tego się nadają
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-05-28, 15:47
zipi napisał/a:

Ci wszyscy co tak bronią ukrainców to te całe bydło co było za wprowadzeniem paszportów covidowych i nakładaniem kar dla antyszczepionkowców, wy jebane kurwy powinniscie dziekować dla Putina bo to wlasnie on uraotwał Europe przed covidem xD banda jebanych zmanipulowanych szmat które myślą że coś wiedzą bo im kolega powiedział, ścierwa.
ja osobiscie sram na obie te nacje, nawet jak nas przeproszą to bym miał to w chuju, niech zdychają.



Tylko się nie zesraj, chwaląc putlera jest zwykły ruSSki głupek. Nie szczepiłem się, nie chodziłem w maseczce, pukałem się w głowę, gdy mówiono o szczepieniach, ale wiem jak wyglądają małe dzieci na granicy, które zimą muszą uciekać przed ruSSką swołoczą
Zgłoś