18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Nie dla cyganów
loneksg • 2013-12-21, 19:23
Manifestacja przeciw Romom w Zabrzu: Mimo iż władze miasta i wojewoda nie zgodzili się na manifestację przeciw "cygańskiej przestępczości", to i tak w zaplanowanym terminie na miejscu wiecu pojawiło się około stu osób. Interweniować musiała policja, ale obyło się bez przepychanek czy zatrzymań.





Więcej info ---> http://zabrze.naszemiasto.pl/artykul/galeria/2108894,manifestacja-przeciw-romom-w-zabrzu-mimo-zakazu-sie-odbyla,id,t.html#3d61cbe95ba60318,1,3,5
Zgłoś
Avatar
SkipiBoom 2013-12-21, 21:17 2
NOP- Niby odważni pseudopatrioci. hejt za 3, 2 1....
Zgłoś
Avatar
AdresatkaNieznana 2013-12-21, 21:24 2
a jak ktoś nie dowierza, to Wam coś powiem. Uczę się na instruktora uzależnień i w związku z tym miałam dzisiaj praktyki w więzieniu we Wronkach (dość ciężki zakład karny, drugi po Rawiczu w Wlkp), mniejsza. Zajechaliśmy tam wcześniej z Poznania i musieliśmy poczekać. W poczekalni pełno ludzi, bo w ten dzień od rana były widzenia z osadzonymi. O dziwo, 1/3 to cyganie z swoimi małymi brudnymi bachorami. Na spotkaniu z osadzonymi o długich wyrokach nie było żadnego brudasa.
Zgłoś
Avatar
literatka44 2013-12-21, 21:38 2
Freedomik napisał/a:

Ta... Bo najbardziej Polskę okradają cyganie. Panie, kwoty sięgają miliardów Czemu zawsze narodowcy szukają sobie wrogów, którzy są słabi i nic nieznaczący? Nie mówię, że brudasy są ok, ale są ważniejsze problemy (jak to często powtarzają prawicowcy, gdy piśnie się słowo o kochanym kościółku).

Chałwa Wielkiej Polsce!


Wypad z Sadola cyganie!
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2013-12-21, 21:43
Lepiej zająć się cyganerią która w przeciwieństwie do Czech czy Rumuni zajmuję mniejszą mniejszość, a pomijać rząd który okrada i niszczy ten kraj na każdy możliwy sposób

Chuj Wdupe Narodowcom!
Zgłoś
Avatar
Toski 2013-12-21, 21:46 9
Co się stało z sadolem? GWno wam móżgi wyprało, czy atak lewackiej piątej kolumny?
Zgłoś
Avatar
Amelinium 2013-12-21, 21:55
Lewacki ból brudnej dupy prosto z Antify: mode ON.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2013-12-21, 21:56
Nazizm nie przejdzie. Wolałbym was kurwy na wyciągniecie pięści ale cóż.
Zgłoś
Avatar
SierżantJackson 2013-12-21, 22:02
miałem okazję pojeździć po Zabrzu w cygańskich osiedlach i muszę przyznać że śmierdzi aż pod granicę z Rudą Śląską
Zgłoś
Avatar
AlKubal 2013-12-21, 22:35 3
Wielkie brawa i Wielkie piwo!!!
Zgłoś
Avatar
BoKoR 2013-12-21, 22:52 1
Tępe pały czytać ze zrozumieniem.
To nie była manifestacja przeciwko cyganom, tylko przeciwko przestępczości cygańskiej.
Ale chuj z tym.
Ważniejsze jest to, że w naszym demokratycznym kraju zabrania się publicznych zgromadzeń. Pamiętajcie że media zawsze pokażą temat tak jak im się podoba, i aby wyrobić sobie zdanie należy po prostu tam być i zobaczyć wszytko na własne oczy.
Ograniczanie praw do zgromadzeń nie jest czymś dobrym...

I jeszcze jedno : Łapy ucinać złodziejom i problem się zam rozwiąże. Mordą ciężko portfel zajebać.
Zgłoś
Avatar
panmorda 2013-12-21, 23:11 1
Jasne że tak!!!! Przecież policja to też ludzie i Polacy. Cyganów tam nie ma wiec nie ma sie o co obawiać! Działać! MNIE sie podoba! Brawo!!! Won Cygany!!!
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-12-22, 8:08
Ufff, dobrze że mamy tych dzielnych narodowców, można spać spokojnie.
Zgłoś
Avatar
mleki 2013-12-22, 12:00 1
DuckDodgers napisał/a:

Ufff, dobrze że mamy tych dzielnych narodowców, można spać spokojnie.


dobrze że mamy Ciebie wielki działaczu najlepiej siedzieć na dupie i pierdolić zza monitora

Catacombe napisał/a:

Lepiej zająć się cyganerią która w przeciwieństwie do Czech czy Rumuni zajmuję mniejszą mniejszość, a pomijać rząd który okrada i niszczy ten kraj na każdy możliwy sposób
Chuj Wdupe Narodowcom!


nawet nie wiem jak na to odpisać, co jak co ale powiedzieć że narodowcy nie zwracają uwagi na złodziejski rząd to trzeba być kompletnym lemingiem. Powiedz mi jakiej "walki" z rządem oczekujesz? podpalenie sejmu? zamach na Tuska? każde radykalniejsze działanie będzie określone jako "wybryk chuligański" lub "faszystowska rewolucja"
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2013-12-22, 20:20
mleki napisał/a:


dobrze że mamy Ciebie wielki działaczu najlepiej siedzieć na dupie i pierdolić zza monitora

nawet nie wiem jak na to odpisać, co jak co ale powiedzieć że narodowcy nie zwracają uwagi na złodziejski rząd to trzeba być kompletnym lemingiem. Powiedz mi jakiej "walki" z rządem oczekujesz? podpalenie sejmu? zamach na Tuska? każde radykalniejsze działanie będzie określone jako "wybryk chuligański" lub "faszystowska rewolucja"



Siedzę i pierdolę ale w przeciwieństwie do ciebie zaczynam zdania dużą literą a kończę kropką jak to w języku polskim przystało gimbo-patrioto.
Zgłoś
Avatar
SYSTEM_SHOCKGEN 2013-12-24, 20:55
Kurwa to drugie zdjęcie, myślałem że te drzewka za pomnikiem podpalili
Zgłoś