18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Nie jest dobrze
Flodzia • 2019-12-29, 11:00
Ja pierdole sadole jestem załamana...
Postanowiłam przejrzeć telefon mojego chłopaka - jesteśmy razem od 9 msc. Po wejściu na msg znalazłam jak pisze z moim kolegą z pracy i tamten wysyła mu penisy i nagie zdjęcia i pisał do niego że go zerżnie a on do niego że marzy by włożyć jego sprzęt do ust :/ ale to jeszcze nic.
Wrócił to zrobiłam mu awanturę i kazałam wypierdalać z domu to udawał że nic nie wie. Pokazałam mu więc konwersacje i okazało się że to był jednak mój telefon. Teraz mam taką pizde pod okiem a pojutrze sylwester.
ukryta treść
Zgłoś
Avatar
Attero132 2019-12-29, 13:58
Do sucharów
Zgłoś
Avatar
Widelecc 2019-12-29, 14:11 5
TestovironJR napisał/a:

To chuj na policje go zgłoś, co on sobie myśli, że kobiety to jakieś worki trenigowe ??! Takiego jak bym słabam ufffff nie wyszeldł by z tego zywy !!!! oczywiści najpierw takiego przegrywa/incela bym zlapał, przyprowadził to tej biednej kobiety i bym napierdalał ile maszyna w łapach dała !!!!! a czy ten podincel przeżyje decydowała by ta uciśniona dama.
A tak wogóle jak można wynić kobiete o zdrade ??! to jej wina ze osobnik ten był cipo/przegrywem, osobo mało dynamiczną , z brakiem charyzmy ??! Jak by ten koleś miał te cechy nie zaistniała by potrzeba !!!!! Kurde współczuje że musiałaś się meczyć z takim osobnikiem



Ojapierdolę [facepalm]
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-12-29, 14:11
Niech Ci drugi raz wykurwi będziesz mogła iść z przebraniem. Poza tym fejki srejki są nie modne
Zgłoś
Avatar
X................3 2019-12-29, 14:13 2
Widelecc napisał/a:

Ojapierdolę [facepalm]



Już sam jego nick mówi nam że jest trollem, albo dzieciakiem.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2019-12-29, 14:51 1
Xson33333 napisał/a:

Już sam jego nick mówi nam że jest trollem, albo dzieciakiem.



To nie tak przyjacielu - on po prostu jest niedorozwinięty.
Zgłoś
Avatar
Pikdzik 2019-12-29, 16:10 1
Poka pizde
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2019-12-29, 16:31
Dobry fejk nie jest zły.
Zgłoś
Avatar
Byku35 2019-12-29, 17:58
Wejdźcie se na roksa i zaznaczcie se trans
O ja pierdole ile tego w polsce jest
W samych Gliwicach i Katowicach w chuj
do tej pory myślałem że to tylko w telewizji tak jak pedały i tp. Ten świat zwariował
Zgłoś
Avatar
jasypan 2019-12-29, 18:03 2
TestovironJR napisał/a:

To chuj na policje go zgłoś, co on sobie myśli, że kobiety to jakieś worki trenigowe ??! Takiego jak bym słabam ufffff nie wyszeldł by z tego zywy !!!! oczywiści najpierw takiego przegrywa/incela bym zlapał, przyprowadził to tej biednej kobiety i bym napierdalał ile maszyna w łapach dała !!!!! a czy ten podincel przeżyje decydowała by ta uciśniona dama.
A tak wogóle jak można wynić kobiete o zdrade ??! to jej wina ze osobnik ten był cipo/przegrywem, osobo mało dynamiczną , z brakiem charyzmy ??! Jak by ten koleś miał te cechy nie zaistniała by potrzeba !!!!! Kurde współczuje że musiałaś się meczyć z takim osobnikiem



Zdecydowanie jesteś idiotą numer jeden na tym portalu. To chyba translacja z ukraińskiego.
Zgłoś
Avatar
t................i 2019-12-29, 22:10 1
TestovironJR napisał/a:

To chuj na policje go zgłoś, co on sobie myśli, że kobiety to jakieś worki trenigowe ??! Takiego jak bym słabam ufffff nie wyszeldł by z tego zywy !!!! oczywiści najpierw takiego przegrywa/incela bym zlapał, przyprowadził to tej biednej kobiety i bym napierdalał ile maszyna w łapach dała !!!!! a czy ten podincel przeżyje decydowała by ta uciśniona dama.
A tak wogóle jak można wynić kobiete o zdrade ??! to jej wina ze osobnik ten był cipo/przegrywem, osobo mało dynamiczną , z brakiem charyzmy ??! Jak by ten koleś miał te cechy nie zaistniała by potrzeba !!!!! Kurde współczuje że musiałaś się meczyć z takim osobnikiem



SEBA Powiem krótko, idź pierdolnij swojej Dżes trzeciego Brajanka, jebnij piąty browarek, raniutko wsiądź do swojego pasacika b5 i jedź po wniosek o Debil+ , jest duża szansa że go otrzymasz.
Zgłoś
Avatar
fikuswdoniczce 2019-12-29, 22:15
Większość komentujących nie rozumie, że opowiadając dowcip nie uprzedza się słuchacza, że historyjka jest "fejkiem".
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2019-12-29, 23:29
mógł Ci pierdolnąć też z drugiej strony, to makijaż na sylwester miałabyś już odhaczony
Zgłoś
Avatar
TestovironJR 2019-12-30, 12:54 4
Xson33333 napisał/a:

Już sam jego nick mówi nam że jest trollem, albo dzieciakiem.



Kurwa sam jesteś brzydal moja mama i babka nieraz mówiły - "ale jesteś piękny na pewno dziewczyny sie za tobą uganiają !!!! . Dziecko ???? kurwa chłopie mam 40l to że dziewczyny nie mam nie oznacza że jestem jakimś pierdolonym dzieckiem !!!!!! Jestem jak wino im straszę tym lepsze niedługo na pewno znajdę jakoś niewiastę !!!
patitati napisał/a:

To nie tak przyjacielu - on po prostu jest niedorozwinięty.



pffffff chłopie przy mnie jesteś debilem, ja przeciwieństwie do ciebie z testu IQ miałem czwórkę a ty ??? hahahah pewnie to dwóje, tfu na ciebie. Pewnie jestes jakimś incelem/degeneratem co mu się marzy straszyć niewinne i nieskazitelnie panny
Zgłoś
Avatar
X................3 2019-12-31, 12:50
TestovironJR napisał/a:

Kurwa sam jesteś brzydal moja mama i babka nieraz mówiły - "ale jesteś piękny na pewno dziewczyny sie za tobą uganiają !!!! . Dziecko ???? kurwa chłopie mam 40l to że dziewczyny nie mam nie oznacza że jestem jakimś pierdolonym dzieckiem !!!!!! Jestem jak wino im straszę tym lepsze niedługo na pewno znajdę jakoś niewiastę !!!
pffffff chłopie przy mnie jesteś debilem, ja przeciwieństwie do ciebie z testu IQ miałem czwórkę a ty ??? hahahah pewnie to dwóje, tfu na ciebie. Pewnie jestes jakimś incelem/degeneratem co mu się marzy straszyć niewinne i nieskazitelnie panny



Mistrz
Zgłoś