18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
MrTijomono 2014-01-06, 20:38
Chuj mnie obchodzi, że masz kolegów brudasów, nigdzie nie napisałem, że jestem jakimś wielkim fanem Bednarka czy rastuchem, napisałem też że przypalam sporadycznie ale jak widać nie wiesz nawet co to znaczy.
Chuj mnie obchodzą Twoi koledzy z gimbazy, nie napisałem nic o blantach i znajdź mnie gdziekolwiek chwalącego się jaraniem palancie, nawet czytać kurwa nie potrafisz...
Zgłoś
Avatar
Tofel 2014-01-06, 20:56
Co to bednarka?
Zgłoś
Avatar
606 2014-01-06, 21:46
MrTijomono napisał/a:

Chuj mnie obchodzi, że masz kolegów brudasów, nigdzie nie napisałem, że jestem jakimś wielkim fanem Bednarka czy rastuchem, napisałem też że przypalam sporadycznie ale jak widać nie wiesz nawet co to znaczy.
Chuj mnie obchodzą Twoi koledzy z gimbazy, nie napisałem nic o blantach i znajdź mnie gdziekolwiek chwalącego się jaraniem palancie, nawet czytać kurwa nie potrafisz...



Jak już powyżej pisałem, chuja możesz najwyżej w buzi pomemłać. Masz dredy więc śmierdzisz, a pisząc, że palisz trawę tylko się kurwa ośmieszasz. I ponownie, pomemłaj w buzi i zajmij się swoimi kolegami z gimbazy (wszak jesteś ode mnie o te 5 lat młodszy, więc bliżej ci do nich). Może razem przyjaracie rasta blanta przy nowej płycie Kamilka.
Najpierw obrażasz muzykę, której podobno słuchasz, potem rozpisujesz się o tym ile to trawy nie wyjarałeś, weź się za naukę kurwa, bo ci od internetu psycha siada mały domowy napinaczu.
Podobno miałeś zakończyć ten temat, ale widzę agresor ci się włączył i dalej toczysz pianę żałosny ćpunku. Tak trzymać (i memłaj dalej).
Zgłoś