18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
~LegendarnyZiom 2013-04-06, 0:26
urielpp napisał/a:

LegendarnyZiom, nie wiem jak szukałeś ;P
Obrazek
Obrazek



Tak, to są zdjęcia zrobione przez tą samą osobę, bo też je znalazłem, ale nie wiadomo czy modelka ta sama.
Zgłoś
Avatar
juma123 2013-04-06, 10:38
przez te wszystkie powtórki nie było słychać jak płacze
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-04-06, 11:57
LegendarnyZiom napisał/a:



Tak, to są zdjęcia zrobione przez tą samą osobę, bo też je znalazłem, ale nie wiadomo czy modelka ta sama.



Rzeczywiście ciężko to ocenić, gdyż w jeansach idelanie podkreślona została krągłość i jędrność pośladków modelki. Soczystość i perfekcja tych cudownych 4 liter w spodniach, konkuruje jeśli nie przewyższa roznegliżowanych pośladków. Ewidentnie autorka zdjęcia, wiedziała co umieścić w kadrze (choć szkoda, że nie ma więcej). Tyłek ten, ma niebywałą zdolność przyciągania wzroku i zdobywania zainteresowania widza. A błękit tej opadającej koszuli, pofalowanej i pogniecionej, która upada z lekka na obiekt, nad którym się rozpływamy, nadaje zdjeciu jeszcze więcej erotyzmu i zmusza obserwatora do zastanowienia się - taki tyłek, takie uda, pewnie piękne "wcięcie w boku", to musi być zajebista panna! I choć patrzymy na nią od dupy strony (tak, wiem, że charakter i te sprawy bla, bla) nie możemy mieć wyrzutów sumienia.

Tak sobie właśnie myślałem, jak zobaczyłem to zdjęcie.
Zgłoś
Avatar
chiquita3108 2013-04-06, 23:24
Czary napisał/a:

srasz do kubła? współczuję ..


Spójrz idioto na układ klawiatury, zapytaj kogoś bliskiego czy możliwa jest literówka w tym wypadku, nie napisałem żebyś pomyślał bo nie wymagam zwykle rzeczy niemożliwych
GIŃ CYGANIE!!!
Zgłoś
Avatar
yogi 2013-07-25, 20:10
zsakuł napisał/a:



Rzeczywiście ciężko to ocenić, gdyż w jeansach idelanie podkreślona została krągłość i jędrność pośladków modelki. Soczystość i perfekcja tych cudownych 4 liter w spodniach, konkuruje jeśli nie przewyższa roznegliżowanych pośladków. Ewidentnie autorka zdjęcia, wiedziała co umieścić w kadrze (choć szkoda, że nie ma więcej). Tyłek ten, ma niebywałą zdolność przyciągania wzroku i zdobywania zainteresowania widza. A błękit tej opadającej koszuli, pofalowanej i pogniecionej, która upada z lekka na obiekt, nad którym się rozpływamy, nadaje zdjeciu jeszcze więcej erotyzmu i zmusza obserwatora do zastanowienia się - taki tyłek, takie uda, pewnie piękne "wcięcie w boku", to musi być zajebista panna! I choć patrzymy na nią od dupy strony (tak, wiem, że charakter i te sprawy bla, bla) nie możemy mieć wyrzutów sumienia.

Tak sobie właśnie myślałem, jak zobaczyłem to zdjęcie.



Czar kurwa prysł... zwykła dupa.
Zgłoś