18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-08-06, 21:44
Avatar
MeMyselfAndI 2013-12-13, 0:01 1
to jakiś cygański OHP?
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2013-12-13, 0:04 1
Stary go ruchał cała noc, a wy zero współczucia. Ech ta dzisiejsza młodzież.
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-12-13, 0:22
Często spałem na lekcjach (zwłaszcza na jenzyku Polskim) i szczerze wam powiem, że jakby mi ktoś zrobił coś takiego, to wstałbym, wziął łyka wody na rozbudzenie i zajebał skurwielowi plombę w ryj.

Co komuś przeszkadza osoba śpiąca na lekcji? Nawet jeśli chrapie to niech nauczyciel go obudzi, albo każe to zrobić uczniowi, a nie kurwa coś takiego.
Zgłoś
Avatar
Gaxeo 2013-12-13, 0:45
Skurwysyny, spanie to najlepsza czynność jaka można wykonać na nieużytecznych zajęciach.
Nie ma piwa.
Zgłoś
Avatar
Ucholski 2013-12-13, 0:51
Koleś pewnie napierdalał całą noc w tibie czy inne gówno, zabił bossa to teraz odsypia a ten go kurwa budzi...
Zgłoś
Avatar
Kubashenko 2013-12-13, 1:20
ładnie się w tym gimnazjum bawicie
Zgłoś
Avatar
Looken 2013-12-13, 11:00
Za każdym razem kiedy masz ochotę się pokłócić z kimś na sadolu, wyobraź sobie, że siedzi tam własnie taka gimbaza. Od razu mija

(A sam filmik miodny)
Zgłoś
Avatar
nerowing 2013-12-13, 12:00
Typowa zawodówka
Zgłoś
Avatar
wojan81 2013-12-13, 12:45
Co ci się śniło?
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2013-12-13, 12:47
uladrakula napisał/a:

Otóż to, jebana gimbaza. Nie ważne, ile masz lat. Jeśli piszesz jakieś chujowe skrótowce zamiast pełnych wyrażeń, to murzyńska pała Ci w oko


Jesteś taka dorosła , jestem z Ciebie dumny
Dopierdol mu jeszcze
ahhh te walki w internecie
Zgłoś
Avatar
Obiniu 2013-12-13, 16:49
Kto wyjebał ten komentarz co miał najwyższą ilość piw?
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-12-13, 17:00
@santaxl, po jednym komentarzu oceniasz moją przyszłość? Średnią na dzień dzisiejszy mam 3.9 ;] może z paskiem będzie jak się postaram. Po prostu nauczyciel pierdolnięty i nie da się go słuchać.
Zgłoś
Avatar
zabi69 2013-12-13, 18:31
"Siema
Puszczają mi szwy na ranach jak widzę co nie którzy pierdolą w komentach na YT i FB (oczywiście czasami jak każdy je sprawdzam).
O co wam chodzi z tym ciągłym używaniem słowa gimbaza? To już się robi nudne.
Człowiek , który wymyślił to stwierdzenie w chwili narodzin najwyrazniej miał 180 cm wzrostu.
Co najmniej wkurwiające jest nabijanie się z młodych dzieciaków słuchających rapu.
Chyba te zatwardziałe zgredy zapomniały jak po drabinie wchodzili na dywan a na kupę mówili papu.
Co wy nigdy nie byliście dziećmi i wszystko umieliście i wiedzieliście?
To Wam daje prawo do poniżania młodych ludzi , istot , które się dopiero rozwijają na tej planecie a Wy im utrudniacie ten rozwój stawiając się na piedestale jako wielcy dorośli,poniżając ich w ten sposób?
Ej zgredziu ! Kto na starość będzie Ci usługiwać ? Kto jak te skurwysyny z rządu wreszcie pójdą w pizdu zajmie ich miejsce ? Kto jest przyszłością narodu i świata?
Dzieci !
Wy zatwardziali hipokryci z umysłami i sercami twardymi jak kamień nie zmienicie nic na tym świecie . Będziecie tylko truć w koło jakie to wszystko jest strasznie i chujowe bo zepsuliście sobie życie i wyżywacie się na innych.
Dzieci może nie do końca rozumieją rap ale powiem szczerzę że wolę nawet żeby te dzieci słuchały rapu , który coś niesie w przekazie niż np Lady Gaga czy innych zwyrodnialców,którzy kultywują materializm.
Swoim przekazem pokolenie wychowałem i wychowam kolejne i cieszę się z faktu że ok 35-40% moich słuchaczy to ludzie w wieku 13-17 lat.
I jeszcze jedno.
Ja też miałem kiedyś 13 lat i byłem nikim.
Aha , jak już piszę poirytowany..
Skończcie pierdolić że już nie mam przekazu jak na GZS bo WCSK to weed tape dla palaczy i dziwię się że wielu nie widzi różnicy w dostosowaniu się lirycznie pod dany projekt a zmianą przekazu . Spokojnie , ze mną wszystko ok,nie zachłysnąłem się tym co do mnie przyszło.
Po "Sentymentalnie" przeprosicie że tak mówiliście a po "Przeznaczeniu" że wogóle tak pomyśleliście.
A hajs się zgadza bo jak się jest pracowitym to się zbiera owoce .
Coś jeszcze ?
Pozdrawiam mądrych i dobrych ludzi ! "

KALI
Zgłoś
Avatar
SGN 2013-12-13, 19:33
Zawodówka tu 3 obecnie 4 klasa Pozdrowienia z Kościuszki
Zgłoś
Avatar
FrycuBOP 2013-12-21, 22:15
dziwne że nie zaczeli go kopać a poźniej go nie rozebrali i nie powieśili za jaja na klamce od okna
Zgłoś