18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kl3juuu 2012-04-21, 12:42 10
@Kapral Poproszek

Żarciki masz okrutnie suche.

Pało
Zgłoś
Avatar
~LegendarnyZiom 2012-04-21, 15:49
Ten to musi mieć przejebane

Zgłoś
Avatar
dymion 2012-04-21, 16:01 2
Nostry napisał/a:

Zupełnie niepotrzebny, pogarszający czytelność tematu i konfudujący naszą wyszukiwarkę. W nagrodę W1



komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników

wytłumacz mi w którym miejscu złamał ten punkt regulaminu. ewentualnie możesz cofnąć warna i przeprosić, też będzie spoko.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-04-21, 16:32 1

Czytanie ze zrozumieniem sprawia tobie tyle trudności.

Warn za cenzurowanie przekleństw - normalnie posty z pedalskimi gwiazdeczkami są kasowane. W tym przypadku poszło ostrzeżenie za cenzurę w tytule tematu.
Powód:
za chuja takich tematów z pedalskimi gwiazdeczkami nie można znaleźć szukając po wyrażeniu

Wystarczające wyjaśnienie?
Zgłoś
Avatar
krayesiak 2012-04-21, 16:48
@dymion
dzięki za wsparcie! masz ode mnie dzban zimniuśkiego piwka jakoś przeżyje tego warn'a ...
Zgłoś
Avatar
PaczekDNA 2012-04-21, 20:21 1
@ Ty to jednak twardziel jesteś zuch chłopaki
Zgłoś
Avatar
.kmn 2012-04-21, 23:24
Skoro dziadek z babką nazywał się cірka, pisał się cірka, nazywał się cірka i nawet córce pozostało cірka to jaki jest sens cenzurowania cірki?
Zgłoś
Avatar
krayesiak 2012-04-22, 0:14
nie ma sensu - zrozumiałem po fakcie :/ od dziś zero tolerancji dla cenzurowania CIPEK!
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-04-22, 8:48
Dla gimbusów: pisał się Cipka to znaczy, że podpisywał się tym nazwiskiem
A te słynne Cipki to sa pomiędzy Poroninem a wsią Suche.
Można se zobaczyć np. na mapie targeo.
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-04-22, 11:49
angel napisał/a:

Wystarczające wyjaśnienie?


wystarczyłoby... na profilu przy warnie. skoro jakiegoś zapisu nie ma w regulaminie, tylko w jakimś gównianym wątku (który nawiasem mówiąc nie wiem kto przyklepał jako obowiązujący), to po chuj przeklejać coś co nie ma żadnego związku ze sprawą?
btw. widzę, że już pojawił się punkt o długich filmach, bo kilku pajacom to przeszkadzało. jeśli coś jest za długie i za słabe to po prostu nie przejdzie przez poczekalnie i dalej róbcie z tym co chcecie. jeśli jednak ludzie chcą tu oglądać jakiś półtoragodzinny dokument, to chuj wam do tego. jeśli uważacie, że sadol nie jest od tego, odsyłam was do waszego śmiesznego wątku, do punktów: 7. i 11.
Zgłoś