18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Sanbi 2012-11-21, 8:02
Gdy rozbija sie Mustang na swiecie ginie jednen kotek
Zgłoś
Avatar
Y0SH 2012-11-21, 8:34
Na oko 1500-2000 KM. Prawie jak seria.
Zgłoś
Avatar
c................l 2012-11-21, 8:58 2
a ja tam się ciesze z filmików gdzie jakiś bogaty frajer ewentualnie biedny głupi frajer wydaje pieniądze na zajebistą furę a później rozbija ją w bardzo idiotyczny sposób Nie wiem czemu ale czuje satysfakcje i z chęcią podbiegł bym do takiego otworzył drzwi od autka i śmiał się z niego że narobił sobie wiochy
Zgłoś
Avatar
Coby 2012-11-21, 12:20
@yosh to oko to masz chyba w dupie
Zgłoś
Avatar
wojtek95do 2012-11-21, 14:47
wyklepie się!
Zgłoś
Avatar
Y0SH 2012-11-21, 17:39
tak coby a ty w swojej piździe. Na ćwiartkę generalnie stają zawsze seryjne samochody które po wyjechaniu z salonu stają dęba. I spadochron też jest seryjny. Doczytaj o drag racingu pojebie a wtedy szczekaj ok?
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-11-21, 21:29
chujowe są te amerykańskie samochody... mocy w chuj, a właściwości jezdnych zero...
Zgłoś
Avatar
speedster 2012-11-27, 17:49
chinchil napisał/a:

a ja tam się ciesze z filmików gdzie jakiś bogaty frajer ewentualnie biedny głupi frajer wydaje pieniądze na zajebistą furę a później rozbija ją w bardzo idiotyczny sposób Nie wiem czemu ale czuje satysfakcje i z chęcią podbiegł bym do takiego otworzył drzwi od autka i śmiał się z niego że narobił sobie wiochy


Śmierdzi zazdrosnym polaczkiem na kilometr To nie kozak na światłach w 20 letnim bmw w skórze,z lexus lookami żelem na łbie bądz łysą glacą...więc nie wiem gdzie ten głupi sposób
Na szczęście większość osób(tych dojrzałych emocjonalnie) wie,że Małysz upadł a Kubica i ten koleś, rozbili się na bandzie, bo czasem się zdarza w sporcie jakiś wypadek.
Mnie natomiast satysfakcjonuje, że nawet na trumnę i pochówek zapewne ci braknie a ktoś otworzy to wieczko i pęknie ze smiechu bo zobaczy biednego i głupiego frajera
Zgłoś