18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
dżonyłojlker 2021-10-11, 12:12
Tak ładnie przedrzeźniał małpę, szkoda, że dał się ponieść emocjom i to zjebał.
Zgłoś
Avatar
R................2 2021-10-11, 12:36
Na drugi raz się lepiej przygotuje. Gruby czekamy...
Zgłoś
Avatar
Thennomad 2021-10-11, 14:44 1
Najebać tak komuś to kurwa nie wiem czym by mnie musiał wkurwić. Czarnuchowi wystarczy, że obrazisz jego małpią dumę. Dziadek skwitował smolucha na koniec. Tak w ogóle to się dziwię że porody wszystkich czarnych nie odbywają się w pierdlu. Nie opuszczali by przynajmniej swojego środowiska naturalnego.
Zgłoś
Avatar
kuba1393 2021-10-11, 15:26
Może i zostane zjechany, ale tu ewidentnie dziadek zasłużył na wpierdol. Nieważne czy biały, czarny, czy żółty, sadzisz się to dostajesz w pierdol.

ps. Tak tak nie jestem na tyle męski jak wy sadole, jadące bo po kimś tylko dlatego, bo jest czarny.
Zgłoś
Avatar
Rick_Sanchez 2021-10-11, 19:23
Rozjebało mnie jak jakiś randkowy typek doskoczył, kopnął z trzy razy i spierdolił.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-10-11, 21:11
Nie wiadomo dlaczego dziadek przydupcył się do czarnego, bo na 100% nie zaczepił go jak spokojnie jechał rowerkiem (zapewne kradzionym).
Zgłoś
Avatar
jebać_pis_w_dupsko 2021-10-11, 22:21 1
Misiek_KRK napisał/a:

po raz pierwszy trzeba przyznać rację murzynowi. Biały prowokował i pierwszy uderzył, więc kara musi być. Oczywiście kolega czarny musiał dokopać lezącemu, ale ten pierwszy odepchnął go co też idzie na plus dla murzyna.



Co ty bredzisz, czarnuch to jebany przedmiot i biały ma prawo z nim zrobić co tylko chce włącznie z odjebaniem, zajebaniem albo wyjebaniem do śmietnika.
Zgłoś
Avatar
0rion 2021-10-11, 22:57
dziadek naganna. czarny do odjebania
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2021-10-12, 10:13 1
jebać_pis_w_dupsko napisał/a:

Co ty bredzisz, czarnuch to jebany przedmiot i biały ma prawo z nim zrobić co tylko chce włącznie z odjebaniem, zajebaniem albo wyjebaniem do śmietnika.



Ale ty jesteś mENski i tFardy. Prawdziwy sadol z babci, prababci i cioci Reginy
Zgłoś